Zarząd TVP na czele z Jackiem Kurskim coraz częściej pozbywa się znanych twarzy. Choć oglądalność stacji leci „na łeb na szyję” prezes wcale się tym faktem nie przejmuje, twierdząc, że wyniki „są zmanipulowane”.

Zobacz też: Agata Młynarska jeszcze nigdy tak nie skrytykowała nowych władz TVP!

Tym razem dostało się Agacie Młynarskiej (51 l.), która została zwolniona z programu Świat się kręci!

Prezenterka mogła zdawać sobie sprawę, że zostanie wypowiedzenie od chwili, kiedy do programu z jej udziałem zatrudniono Annę Popek. Ponadto zmieniono godzinę emisji Świata… co spowodowało „przymusowe cięcia budżetu”.

Ostateczną decyzją władz stacji miała przypieczętować obecność prezenterki na ostatnim marszu KOD. Wszystko dlatego, że nieprzychylnie wypowiedziała się na temat zmian w TVP, twierdząc, że:

TVP zawsze była bardziej lub mniej polityczna, ma swoją długą listę grzechów, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek budziła takie emocje jak teraz. Wielka szkoda, że tak się dzieje… Tym, którzy myślą, że media są władzą przypominam o tym, że widzowie mają piloty! I jeśli ktoś tu ma władzę – to publiczność a nie prezesi. Warto o tym pamiętać. Jeszcze przecież nikt nie wymyślił telewizji bez widza ale jak widać wszystko przed nami:) Polak potrafi! (pisownia oryginalna – przyp. red.)

Zobacz też: Agata Młynarska przyznała się do botoksu i kwasu (FOTO)

Ciekawe, która stacja telewizyjna pierwsza złoży jej lukratywną ofertę? A jak zareagują na tą „dobrą zmianę” widzowie?

&nbsp
Agata Młynarska ZWOLNIONA z TVP

Agata Młynarska ZWOLNIONA z TVP

Agata Młynarska ZWOLNIONA z TVP