Agata Rubik jest żoną znanego kompozytora Piotra Rubika. Mimo dzielącej ich ogromnej różnicy wieku (Piotr jest starszy od swojej żony o 19 lat!) para jest razem od ponad 14 lat i doczekali się dwóch córeczek: Heleny i Alicji.

Agata jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie, na którym jej poczynania śledzi ponad 160 tysięcy osób. Fani uwielbiają ją za duży dystans do siebie i swojej rodziny oraz poczucie humoru.

Agata Rubik pokazała NIECODZIENNY tort z okazji 13. urodzin córki. Takiego się nie spodziewaliście!

Agata Rubik o swoim doświadczeniu zawodowym. Co robiła nim zaczęła zarabiać na Instagramie?

Choć dziś Agata Rubik zarabia głównie za pomocą Instagrama i współpracy z różnymi markami, nie zawsze tak było. Podczas instagramowego Q&A jeden z internautów postanowił zapytać celebrytkę, czy zdarzyło jej się „przepracować chociaż jeden dzień w takiej typowej pracy”. Agata postanowiła odpowiedzieć szczerze i zdradziła, że ma za sobą dość bogate doświadczenie zawodowe:

Nie wiem za bardzo, co autor miał na myśli pisząc o normalnej pracy, ale pomijając to, że przez pół dnia byłam w biurze Le Collect jako dyrektor zarządzająca, to pracowałam przez kilka lat jako modelka i co się z tym wiąże – chodziłam na castingi, wyjeżdżałam za granicę, brałam udział w sesjach zdjęciowych i otrzymywałam za to wynagrodzenie. Dodatkowo kilka dni spędziłam jako aktorka na planie filmowym. Potem dostałam nawet rolę w serialu, której ze względu na udział w Miss Polonia przyjąć nie mogłam. Po urodzeniu Heleny rozkręciłam słodki biznes z koleżanką, ale trochę zaczęło być konfliktowo, więc wycofałam się z tego.

Na koniec dodała, że dopiero teraz zarabianie za pomocą Instagrama daje jej prawdziwe szczęście i wolność, a zarobione pieniądze przeznacza na podróże:

Aktualnie zarabiam tutaj na IG, a pieniążki wydaję głównie na podróże, które są moją pasją i które nie byłyby możliwe, gdybym pracowała na etacie. I wiecie co jest najlepsze? Jestem szczęśliwa, kocham swoje życie i niczego mi nie brakuje.

IG: agata_rubik

 

 

Agata Rubik pokazała mamę. Wyglądają jak siostry!

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. AKPA

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, Katarzyna Paskuda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

IG: agata_rubik

OMG! Agata Rubik SZOKUJE nowym zdjęciem: "Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte"

OMG! Agata Rubik SZOKUJE nowym zdjęciem