Za nami kolejny odcinek drugiej edycji programu Agent Gwiazdy.

W odcinku czwartym mamy akcent kulinarny. Była degustacja wina i przygotowanie kolacji. Do tego zadania zgłosiły się cztery osoby – Odeta Moro, Daria Ładocha, Alan Andersz i Tomasz Niecik. Grupa podziliła się na dwie pary – Odeta gotowała z Tomkiem, Daria z Alanem.

Zobacz: Kim jest Daria Ładocha? Czy to ona jest Agentem z drugiego sezonu show?

Odeta z Tomkiem mieli za zadanie wybrać najdroższe ich zdaniem wino. Później podali je gospodyni, która oceniła, czy faktycznie wybrali to najbardziej kosztowne. Odeta i Tomek mają… nie nosa, a świetne kubki smakowe. Za trafny wybór otrzymują Jokery.

Podczas kolacji nie obyło się bez niespodziewanych zadań. Olga znalazła w toalecie siedem kopert, a w nich zadania dla siedzących przy stole uczestników. Ona sama musiała zamienić się miejscem z agentem – wybrała Jarosława Kreta, Edyta namawiała gospodynię, by powiedziała „Christmas Tree”, a Jędrzejczyk zamilkła na 10 minut.

Pora na najważniejszy etap każdego odcinka, czyli test wiedzy o agencie. To pierwszy moment w drugiej edycji show, kiedy pojawia się zarys osoby sabotującej grupę – większość obstawia Darię.

Zobacz: Załoga Agenta znalazła sobie kozła ofiarnego. Kto nim został?

Z programem pożegnał się Mateusz Maga.

Agent odcinek 4

Agent odcinek 4

Agent odcinek 4

Agent odcinek 4

Agent odcinek 4