Agnieszka Chylińska (43 l.) pojawiła się dziś rano w studio Dzień DObry TVN, by promować swą nową (szóstą już w karierze) książkę.

Nowa książka piosenkarki nosi tytuł „Giler, trampolina i reszta świata”. To druga pozycja, jaką wokalistka, mama i pisarka w jednym wypuszcza na rynek w 2019 roku.

Fanki Agnieszki Chylińskiej zachwycają się jej… kośćmi

O czym jest nowa książka Agnieszki Chylińskiej, „Giler, trampolina i reszta świata”?

Jest to historia bardzo mi bliska. Bardzo długo się zbierałam do tego, żeby ją napisać, żeby była taka jakie jest życie. To historia o chłopcu wyjątkowym, który jest niepełnosprawny, z którym trzeba sobie poradzić i zaprosić do swojego domu na nowo. Trzeba się z nim oswoić. On ma dwoje rodzeństwa, które jest bardzo dzielne, oni muszą nauczyć się kochać brata na nowo. Mimo wszystko mam nadzieję, że napisałam książkę ku pokrzepieniu. Napisałam książkę po to, by człowiek znalazł w sobie taką godność i pokorę – mówiła Chylińska w studio DDTVN.

Chylińska: To był sku*wysyn. Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez faceta

Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków… Giler to niezwykły chłopiec. Ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro. Poznaj brata Zezi i Franka, który kocha pływanie, niszczarki dokumentów oraz jest gąbkożercą. Wierzy, że żadna ilość płynów do kąpieli nie jest za duża, a słodycze nie są przed nim bezpieczne nawet w sejfie. To historia o niedoskonałych ludziach, którzy tworzą rodzinę. I kochają się tak… najbardziej na świecie – czytamy recenzję książki Chylińskiej umieszczoną w internecie.

Agnieszka Chylińska wyznaje SZOKUJĄCĄ prawdę o sobie!

Agnieszka już ruszyła z promocją swojego nowego „dziecka”. W niedzielę spotkała się z czytelnikami w Łodzi, gdzie podpisywała swoje książki. A my mamy zdjęcia piosenkarki sprzed budynku TVN – zobaczcie!

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA