Agnieszka Chylińska bez wątpienia przeszła już do legendy polskiej sceny muzycznej. Do dzisiaj słyszymy jej przeboje w radiu takie jak: „Nie mogę cię zapomnieć”, „Królowa łez”, czy „Kiedy powiem sobie dość”.

Agnieszka Chylińska o piosence „Kiedy powiem sobie dość”

Agnieszka Chylińska wyznaje SZOKUJĄCĄ prawdę o sobie!

Okazuje się, że Agnieszka Chylińska jest już na scenie 25 lat! Zaczynała w zespole Grzegorza Skawińskiego O.N.A. Z okazji 25-lecia pracy artystycznej, wokalistka omawia wszystkie swoje przeboje na Instagramie. Tym razem wzięła pod lupę „Kiedy powiem sobie dość”. Przebój do dzisiaj jest często śpiewany na domówkach, czy ogniskach…

Dzisiaj, po latach mogę powiedzieć śmiało, że jest to wizytówka muzyczna zarówno zespołu O.N.A., jak i mojej skromnej osoby. Kiedy pisałam tekst do tej piosenki, w mojej głowie absolutnie nie było nawet pół myśli, że pisze tak ważną piosenkę dla polskiej publiczności. Ta piosenka jest takim mostem międzypokoleniowym, ponieważ kiedy udzie zaczynają śpiewać „Kiedy powiem sobie dość”, to śpiewają ją wszyscy – i ci po 40., i dzieciaki, ale tez osoby starsze, które coś w niej odnajdują – mówi Chylińska.

Agnieszka Chylińska zrobiła sobie TATUAŻ na TWARZY!

Nie ukrywa, że jest to dla niej najważniejsza piosenka w karierze muzycznej, ale nie należała do łatwych:

 To, co się wydarzyło przy tej piosence, było powalające (…). Tekst ciężki. Pisałam o swoim doświadczeniu absolutnej rozpaczy i jakichś rozkminów prywatnych, które wówczas mi towarzyszyły. Wtedy, piosenki, które były przebojami, były raczej takie słoneczne, była moda na piękne melodie (…), więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że piosenka zespołu, który cały czas jest w oktawie debiutu, okaże się tak ogromnym przebojem. Dzisiaj, śmiem twierdzić nieskromnie, każdy jest w stanie zaśpiewać refren tej piosenki, nawet niekoniecznie mój fan, co jest największą nagroda za to, co się robi – tłumaczy.

Agnieszka Chylińska ma BIAŁE DREDY! (ZDJĘCIA)