Program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN” ostatnio jest coraz bardziej krytykowany przez widzów. Tym razem nie spodobał się im sposób, w jaki została oceniona przez prowadzących – Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, uroda Jeona Jungkooka, koreańskiego wokalisty, który został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną świata w rankingu TC Candler.

BURZA po materiale „DDTVN”. ŻENADA i totalny nieprofesjonalizm

Anna Kalczyńska broniła swojej wypowiedzi

Podczas programu z ust Anny Kalczyńskiej padły słowa:

Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda?

Dziennikarka została zaatakowana przez internautów pod zdjęciem na Instagramie. W komentarzach odpisała:

Jungkook maluje usta, nosi duże zdobne kolczyki, eksperymentuje z wizerunkiem, który w mojej estetyce ma niewiele wspólnego z męskością. Ja tego nie oceniam, ale proszę mi pozwolić wyrazić moje zdziwienie. Tym bardziej że rozmawiamy o zmieniających się kanonach. Nie dajmy się pogrzebać politycznej poprawności. Nie wyśmiałam tego artysty, tylko powiedziałam, że go nie znam. Owszem, powiedziałam, że reprezentuje mało męski typ urody i będę się tego trzymać. Pozdrawiam.

Ostatecznie jednak postanowiła wyłączyć możliwość komentowania postu.

Widzowie WŚCIEKLI po materiale „DDTVN”. Stacja PRZEPRASZA!

Afera z koreańskim wokalistą w „Dzień Dobry TVN” – stacja przeprasza

Po licznych negatywnych komentarzach, stacja TVN wydała specjalne oświadczenie, w którym przeprasza.

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma.

Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości – czytamy.

AFERA po materiale DDTVN. WKURZONA Korwin-Piotrowska: Ale śmieszne, połowa facetów w TVN, w szołbizie włosy doczepia i farbuje

Myślicie, że dziennikarka jeszcze wypowie się na ten temat?

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik/fot. Kurnikowski/AKPA

Andrzej Sołtysik. Anna Kalczyńska/fot. Akpa

Sonda

poll-violet

Jak oceniasz wypowiedzi prowadzących na temat koreańskiego wokalisty w DDTVN?

1

Żenada i brak profesjonalizmu.

2

Mnie to nie oburzyło.