Agnieszka Dygant zadebiutowała jako aktorka w 1997 roku. Od tego czasu ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról, a serca fanów zdobyła przede wszystkim za sprawą seriali „Fala zbrodni, „Niania” oraz „Prawo Agaty”.

Dla Agnieszki Dygant czas biegnie w drugą stronę! Z roku na rok wygląda coraz młodziej (ZDJĘCIA)

Agnieszka Dygant u Żurnalisty wspomina początki swojej kariery

Teraz Agnieszka Dygant pojawiła się u Żurnalisty i opowiedziała o początkach swojej kariery. Okazuje się, że był to dla niej niezwykle intensywny czas – aktorka występowała w kilku produkcjach jedenocześnie i musiała dzielić swój czas między plany zdjęciowe:

Na początku grałam w dwóch serialach, w „Fali zbrodni” i „Na dobre i na złe”. To się dało połączyć, bo przez cały tydzień byłam w „Fali”, bo wyjeżdżaliśmy na zgrupowania, kręciliśmy kilka miesięcy i wracaliśmy. Więc ja dojeżdżałam do Warszawy na „Na dobre i na złe”. Jak ekipa „Fali zbrodni” miała weekend wolny, to sobie odpoczywała. Ja jechałam do Warszawy i robiłam zdjęcia do „Na dobre i na złe”.

Tak ogromna ilość obowiązków i brak czasu na odpoczynek sprawiły, że aktorka przypłaciła ten czas zdrowiem – jak wspomniała w podcaście, zdarzały się momenty tak skrajnego wyczerpania, że konieczna była interwencja lekarska:

To jest trochę wykańczające, więc się nie obyło bez incydentów, że trzeba było podać glukozę i tak dalej, bo byłam wyczerpana. Potem jak doszła „Niania”, to tylko mogłam dogrywać wątki i musiałam odejść na rok z „Fali zbrodni”, za mnie wszedł ktoś inny.

Jednocześnie podkreśliła, że choć był to dla niej niezwykle intensywny okres, to właśnie dzięki niemu zaistniała na ekranie i dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek:

To było bardzo hardcorowe. Myślę sobie, że musiało tak być. To był taki czas, kiedy zbudowało mi to pozycję.

Agnieszka Dygant ściągnęła aparat! Wynik metamorfozy jest niesamowity!

pasekkozak

Agnieszka Dygant zorganizowała dla syna imprezę urodzinową. Pokazała PREZENTY

scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

Agnieszka Dygant fot. AKPA

scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA