Dla Agnieszki Kaczorowskiej (23 l.) to duży szok, bo po raz pierwszy w historii Tańca z Gwiazdami była zagrożona już w drugim odcinku show. W pierwszej edycji zajęła 6 miejsce z Rafałem Maślakiem, z Krzysztofem Wieszczkiem sięgnęła po Kryształową Kulę, a z Łukaszem Kadziewiczem wystąpiła w finale, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska dała ciała!

Niestety wygląda na to, że Nikodem Rozbicki na co dzień odtwórca roli Bartka w serialu Powiedz TAK! i jeden z najgorętszych aktorów młodego pokolenia, któremu w tej edycji partneruje Agnieszka, nie jest tanecznym talentem na miarę swoich poprzedników.

– Idzie im średnio i chyba średnio się dogadują. Oboje bardzo się starają, dużo trenują, ale efektów nie widać, a Agnieszka bardzo to przeżywa, bo jest ambitna. Nie wyobraża sobie odejścia z programu na tym etapie – mówi osoba z produkcji show.

Jak dotąd para nie zachwyca, w dwóch odcinkach otrzymywała od jurorów jedynie po 27 punktów.

– Nie ogarniasz swojego ciała.

– Bałagan, nierytmicznie – taka piękna katastrofa – komentowała oba występy Nikodema surowa Iwona Pavlović.

Inni jurorzy nie mieli argumentów, by go skutecznie bronić. Jeżeli w najbliższym odcinku zabraknie im jeszcze sympatii widzów, czyli smsów – „piękna katastrofa” stanie się faktem.

Zobacz też: AGNIESZKA KACZOROWSKA STAWIA NA STYL 50-LATKI (FOTO)

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie dogadują się?

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie dogadują się?

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie dogadują się?