Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Nowy Rok ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Latem zeszłego roku wzięli ślub.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela będą mieli córkę

Plotki o tym, że będzie to dziewczynka pojawiły się już kilka dni temu. Zdradziła to obsługa jednego ze sklepów.

ZOBACZ: Obsługa sklepu zdradziła płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli?

Teraz Agnieszka sama potwierdziła tę informację. Razem z Maciejem prosili fanów, aby zgadywali płeć po to, żeby pomóc i wesprzeć jednego z podopiecznych Akademii Przyszłości. Internauci wybrali chłopca, ale tancerka i jej mąż spodziewają się dziewczynki.

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka na początku 2018 roku zaczęła spotykać się z tancerzem Maciejem Pelą. Ich związek budził kontrowersje – pojawiały się głosy, że zostawił dla niej swoją narzeczoną.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w łóżku na okładce. Komentarze: „Na czyimś nieszczęściu szczęścia nie zbuduje”

Para jest bardzo szczęśliwa, szybko się zaręczyli, latem wzięli ślub w Toskanii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, już dziś, wraz z moim najukochańszym mężem @maciek.pela , możemy oficjalnie zaprosić Was do nabycia najnowszego numeru @magazyngala 👉🏻 od poniedziałku w sklepach ! 👌🏻 ___________________________ Jeśli macie ochotę odrobinę bliżej nas poznać, to zapraszamy do przeczytania tego obszernego wywiadu, a jeśli nie, to po prostu NIC nie czytajcie. ☺️ Jestem pewna, że w internecie pojawią się zdania wyjęte z kontekstu i przedruki z czyjąś subiektywną opinią... Jeśli chcecie mieć swoją, to najprościej wziąć #magazynGala w ręce i samemu przeczytać. 😌 ____________________________ Wspaniałego weekendu !!! 😘 Foto📷 @marcinklaban / Stylizacje @dubasagnieszka / Make-up @makeupbykasia / Hair @agata_szpejna_hairteam / Nails @lovenail.jb @peggysagepolska 👌🏻 #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela #MaciejPela #Pelakowelove

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)