Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wkrótce powitają swoje pierwsze dziecko na świecie. Agnieszka opublikowała zdjęcie na Instagramie, które wywołało burzę w Internecie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska wkrótce zostanie mamą. Zarówno ona jak i jej mąż – Maciej Pela już nie mogą się doczekać przyjścia na świat nowego członka rodziny. Agnieszka Kaczorowska to nowa gwiazda magazynu Gala. Na Instagramie Gali pojawiło się zdjęcie Agnieszki i Macieja.

Pamiętajcie 👉 już w poniedziałek inspirująca historia miłości Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli 👉 w nowej „Gali”. Polecamy! – brzmi podpis pod zdjęciem.

Agnieszka Kaczorowska w luźnej sukience z Zary: Piękny brzuszek; piszą fanki na Instagramie

Pod zdjęciem pojawiło się dużo wpisów Internautów:

Na czyimś nieszczęściu…szczęścia się nie zbuduję.

Jestem w szoku ona to już wszytsko sprzedała mediom pierwsze ślub, teraz możemy śledzić cala jej ciążę i jeszcze ta okładka… A najbardziej mnie śmieszy jak oburzala się w wywiadach na pytania dotyczące jej życia prywatnego. Cóż za hipokryzja.

Mi się on nie podoba. Zerwać zaręczyny dla innej. Z resztą ona nie lepsza. Oboje siebie warci

na okładce są w łóżku – brzmi część z nich (pisowania oryginalna)

Agnieszka Kaczorowska postanowiła odpowiedzieć na swoim Instagramie wszystkim komentującym i osobom, które piszą o niej niemiłe komentarze:

Agnieszka Kaczorowska chwali się CIĄŻOWYM brzuszkiem!

Ze specjalnymi pozdrowieniami dla wszystkich hejterów!❤️ Dziękuję, że budujecie moją siłę. Niezmiennie jesteście w moim życiu od 1999 roku – od kiedy działam w przestrzeni publicznej. To dzięki Wam moje „5 minut” (takie najbardziej intensywne medialnie) trwa już od 2014 roku, a marka osobista zyskuje na sile. To Wy ją napędzacie – podpisała zdjęcie.

Co sądzicie o całej sprawie?