Agnieszka Włodarczyk dwa dni temu poinformowała, że razem z partnerem, Robertem Karasiem zarazili się koronawirusem. Zwróciła uwagę, że mimo wielu podróży, to jednak zarazili się w Polsce, a nie za granicą.

Agnieszka Włodarczyk o objawach COVID-19

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś mają koronawirusa!

Agnieszka Włodarczyk dzisiaj więcej opowiedział o objawach i jak się czuje. Aktorka dość ciężko odczuwa chorobę i niestety ma wiele objawów:

Może na początek spróbuję opisać, jakie miałam objawy po krotce… Zatkany nos, ciężki, płytki oddech (ale zwalałam to na ciąże, bo się szybciej męczę), potem doszła gorączka i kaszel a skóra uwrażliwiła się razy 100. Do tego suchość w gardle jakbym wypiła cysterne domestos.  Tyle…Nie straciłam węchu ani smaku, z czego się ogromnie cieszę. Nie wychodzę z domu od tygodnia, bo i tak nawet przed badaniem nie miałam na to siły – tłumaczy aktorka.

Agnieszka Włodarczyk zdradza, jak czuje się w ciąży. „Na wszystko trzeba uważać i wszystkiego się bać”

Przyznaje, że dopiero dzisiaj pierwszy dzień poczuła się trochę lepiej, dlatego może napisać, jak się czuje. Może liczyć na wsparcie przyjaciół:

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i chęć pomocy. Sąsiadka przyniosła nam właśnie zupkę pod furtkę, a przyjaciel wczoraj zrobił podstawowe zakupy. Ludzie są kochani. Tak, liczą się dla mnie tylko i wyłącznie Ci dobrzy. Krzykaczy, tych którzy sprzedają „dobre” rady, żebym w ciąży siedziała „na dupie” i niedouczonych wyznawców teorii spiskowych blokuję i wysyłam na księżyc. Całą resztę pozdrawiam i życzę zdrówka #covid – napisała Włodarczyk.

ROMANTYCZNY Robert Karaś o Agnieszce Włodarczyk: „Cieszę się, że jest taką silną kobietą”

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch.

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk.

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.

Agnieszka Włodarczyk w błyszczącym kombinezonie.

Agnieszka Włodarczyk, fot. Niemiec/AKPA.