Robert Karaś bierze udział w najbardziej wyczerpującym wyścigu triathlonowym: składa się z 38 km pływania (50-metrowy basen), 1800 km na rowerze (trasa 9 km) oraz 422 km biegu (trasa 1,2 km). Jak na razie jest cały czas na prowadzeniu: jako pierwszy zakończył część pływacką, a teraz prowadzi wyścig na rowerze już trzecią dobę.

Robert Karaś bierze udział w najbardziej wyczerpującym wyścigu. Agnieszka Włodarczyk wszystko relacjonuje

Robert Karaś walczy w Szwajcarii

Cała Polska śledzi zmagania Roberta Karasia, w tym Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska, Borys Szyc, czy Hanna Lis. Z wypiekami na twarzy ogląda się relacje na profilu instagramowym Agnieszki Włodarczyk, jak i zawodnika.

Natomiast wczoraj aktorka prawie cały dzień nie odzywała się na Instagramie, czym zaniepokoiła internautów. Dziś wróciła do social mediów i poinformowała, jak wygląda sytuacja:

Jest 7.05. Robert ma przejechane 150 km, co daje mu mniej więcej przewagę 325 km nad drugim zawodnikiem i 4 0 km nad trzecim. On jest niesamowity! Człowiek siedząc i nic nie robiąc, mało śpiąc jest zmęczony, a on nie śpi do tego, to jest niesamowite – mówi Włodarczyk.

Wszystko zaczęło się od WŁOSÓW – Kulisy związku Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Następnie tłumaczy, dlaczego wczoraj dodawała mało relacji na Instagram:

Wolałam nic nie mówić. Niż mówić o tym, jak się boję. Nigdy wcześniej nie widziałam go w takim stanie – wyznaje aktorka.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś po raz pierwszy we wspólnym wywiadzie. Opowiedzieli o synu Milanie

Poprosiła też internautów, aby nie pytali się jej, jak się czuje Robert w wiadomościach prywatnych:

Ja rozumiem, że się martwicie i jesteście ciekawi, co u Roberta. Ale ani na profilu Roberta, ani tutaj niczego nie ukrywamy, więc proszę nie wysyłajcie do mnie każdego dnia prywatnych wiadomości „Jak się czuje Robert”, bo oszaleje. Potrzebuję trochę spokoju i czasu dla małego. A nie siedzenia w telefonie i odpowiadania na wiadomości. Śledźcie profil mistrza. Całujemy i dziękujemy za troskę – zakończyła Włodarczyk.

Robert Karaś bierze udział w dziesięciokrotnym dystansem Ironamana. Normalny wyścig wynosi: 3,8 km w wodzie, 180 km na rowerze i 42,2 km biegu.

Robert Karaś miał wypadek podczas zawodów!

Sportowiec nie poddaje się, mimo że wczoraj był ukąszony przez osy aż 7 razy, a jego drzemka wynosiła jedynie 20 minut.

Osy okazują się największym przeciwnikiem Roberta! Ukąszony już siedem razy ciągle wraca niestrudzenie na trasę! Ciało reaguje opuchlizną, ale jego mental pozostaje silny!!! – czytamy na profilu Roberta Karasie na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Robert Karaś, SK:, , fot. AKPA

Robert Karaś - kariera, triathlon.

Robert Karaś – kariera, triathlon. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.

Robert Karaś na ściance.

Robert Karaś na ściance, fot. Baranowski/AKPA.

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk.

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.