Agnieszka Włodarczyk i młodszy od niej o 8 lat Robert Karaś od trzech lat tworzą zgraną i kochającą się parę. Choć początkowo media i internauci zarzucali Agnieszce rozbicie małżeństwa Roberta, a jemu zdradę żony, ostatecznie show-biznes zaakceptował ich związek. Para doczekała się synka Milana, a aktorka wielokrotnie udowodniła, że jest lojalną i wspierającą partnerką dla swojego ukochanego.

Para postanowiła też sformalizować związek i 29 listopada powiedzieli sobie sakramentalne „tak” na pustyni w Dubaju. Zdjęcia z uroczystości pojawiły się na Instagramie Agnieszki, ku ogromnemu zachwytowi fanów.

Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne ślubne zdjęcia. Mały Milan skradł całe show! (FOTO)

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś nie pobrali się w Dubaju! Wzięli ślub miesiąc wcześniej w Polsce

Teraz, gdy emocje już opadły, Włodarczyk jako świezo upieczona żona postanowiła swoim obserwatorom o szczegółach wydarzenia. Podzieliła się również szokującym wyznaniem – okazuje się, że uroczystość w Dubaju miała jedynie charakter symboliczny, a para pobrała się już miesiąc temu!

Prawdziwy ślub wzięliśmy ponad miesiąc temu w Polsce (…). A tutaj mieliśmy taki ślub już dla siebie, to się właśnie nazywa „ślub symboliczny”. Nie było nikogo, kto nam go udzielał, nawet „aktora”. Po prostu powiedzieliśmy sobie przysięgę w oczy. Było to bardzo intymne, przepiękne. Do tej pory się wzruszam, jak o tym mówię – wyznała

Zaskoczeni?

Zamieszanie wokół sukni ślubnej Agnieszki Włodarczyk! Gwiazda stanowczo zabrała głos

pasekkozak

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Para wybrała magiczne miejsce!

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk z synem w szpitalu

Agnieszka Włodarczyk z synem w szpitalu