Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką i partnerką triathlonisty Roberta Karasia, z którym ma synka Milana. Agnieszka jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym uwielbia opowiadać fanom o swoim życiu i przemyśleniach, a także… narzekać.

Gwiazda poruszała już temat paskudnego brudu, który odrzucił ją w restauracji i zepsuł rodzinne wyjście oraz wakacji w Hiszpanii, gdzie musiała mierzyć się z karaluchami. W jednym z postów poruszyła także temat idyllicznego instagramowego życia innych gwiazd, sugerując, że osoby wrzucające nałogowo zdjęcia swojego idealnego życia, tak naprawdę cierpią na niskie poczucie własnej wartości, a być może również i depresję:

Znacie te piękne konta ze zdjęciami jak z bajki? Dziewczyny ubrane w markowe ciuchy, w pełnym makijażu, zawsze nienagannie wypracowanym.
Kadry z najpiękniejszych zakątków świata, a treści pod postami sprzedające rady jak być szczęśliwym. Myślimy sobie hmm, ona to ma dobrze. Czyżby?
Często za tym uśmiechem stoi brak poczucia własnej wartości, smutek, samotność czy strach. Często to próba przykrycia różowym pudrem swojej depresji. Znam wiele takich przypadków, a potem płacz, terapie, leki i myśli, jak zakończyć swoje życie.
Im gorzej w sercu, tym więcej uśmiechu na zdjęciach i chęci pokazania światu, że jest dobrze (…)

Agnieszka Włodarczyk wściekła! Rodzinny dzień w restauracji zepsuł PRZERAŻAJĄCY BRUD

Agnieszka Włodarczyk komentuje ceny markowych produktów w sklepie Louis Vuitton

Teraz Agnieszka wybrała się na zakupy, gdzie i tym razem znalazła powód do narzekania. Włodarczyk zawitała do stacjonarnego sklepu luksusowego domu mody Louis Vuitton i postanowiła wyśmiać… wysokie ceny markowych produktów. Na pierwszy ogień poszły okulary przeciwsłoneczne, za które należałoby zapłacić 2700 złotych. Aktorka podsumowała to jako „lekkie przegięcie”.

Następnie przymierzyła sandałki z logo marki warte 4800 złotych, które porównała do dużo tańszego zamiennika ze znanego sklepu obuwniczego: „Moim zdaniem te po prawej są ładniejsze”

Ostatecznie Agnieszka opuściła sklep Louis Vuitton nie robiąc w nim zakupów, argumentując na InstaStories, że robi tylko przemyślane zakupy, które muszą być zarówno ładne jak i praktyczne:

Nieważne, czy Louis czy Lump, to musi być po prostu ładne. To nie jest tak, że nie mam drogich rzeczy, ale dla mnie to muszą być mega przemyślane zakupy, coś wyjątkowego na lata, muszę się zakochać. Nie kupuję tylko dla metki.

Zgadzacie się z nią?

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk przeżyła CHWILE GROZY w Hiszpanii!

pasekkozak