Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) przeżyła chwile grozy. Dziennikarka nie ukrywała, że jest przerażona całą sytuacją. Zaginął ukochany pies Woźniak-Starak. Aga relacjonowała poszukiwania na Insta Story.

Agnieszka Woźniak-Starak miała problem z TYM przedmiotem w szkole

Zaginął pies Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża na jakiś czas usunęła się w cień show-biznesu. Dziennikarka po czasie wróciła do pracy i relacjonuje na Instagramie, jak wygląda jej życie. Aga jest wielką miłośniczką zwierząt – ma aż 5 psów i nie ukrywa, że w przyszłości marzy o ty, by uciec z miasta w spokojniejsze miejsce i zając się zwierzętami.

Patrzcie, jak Agnieszka Woźniak-Starak wyprowadza swoje psy. Takiego sposobu nie widzieliśmy

Dziennikarka często publikuje zdjęcia swoich czworonogów na Instagramie i widać, że jest z nimi bardzo zżyta. Na swoim profilu zamieściła dramatyczny wpis, w którym przyznała, że jeden z jej psów – Misza zaginął w okolicach Placu Inwalidów w Warszawie.

Proszę Was o pomoc. Dzisiaj ok. 17:00 w okolicach Placu Inwalidów w Warszawie zaginęła moja Misza. Ma kolorową obrożę. Dziękuję – napisała Aga.

Dziennikarka najadła się strachu co niemiara. Fani natychmiast zareagowali i puścili Informację w świat. Po chwili Woźniak-Starak dodała kolejne zdjęcie i przyznała, że ukochany pupil znalazł się cały i zdrowy.

Jest Misza! Dziękuję Wam za pomoc, wszystkie telefony, wiadomości, udostępnienia i troskę. Jesteście niesamowici – czytamy.

Agnieszka nie ukrywała radości i podziękowała fanom za tak szybką reakcję. Przyznała, że jest szaro-zielona ze stresu i czuje się wyczerpana.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na ślubie. Będzie miała ważną funkcję

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrze swojego domu. Jakie stylowe dodatki!

Agnieszka Woźniak-Starak BEZ makijażu i z piegami na twarzy

Agnieszka Woźniak-Starak w stylowym zestawie.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak w bomberce.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Kinga Rusin z Agnieszką Woźniak-Starak i jej psem

Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, fot. AKPA.