Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) podzieliła się ze swoimi obserwatorami faktem ze swojego życia. Aga przyznała, że w młodości – gdy czekała ją decyzja, co będzie studiować, miała zupełnie inne plany na siebie, niż dziennikarstwo. Woźniak-Starak udowodniła, że na rozwijanie pasji nigdy nie jest za późno.

Agnieszka Woźniak-Starak ma wspólną pasję z Kingą Rusin

Agnieszka Woźniak-Starak pielęgnuje pasję z przeszłości

Agnieszka Woźniak-Starak otworzyła się na Instagramie i wróciła pamięcią do czasów młodości – gdy stała przed wyborem kierunku studiów. Woźniak-Starak przyznała, że nie dziennikarstwo, a malarstwo było jej ogromną pasją. Plany spaliły na panewce, bo jak napisała sama Aga – „była zbyt leniwa”, żeby aplikować na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach. Ciężko ją poznać! (ZDJĘCIA)

Dziennikarka pokazała na swoim profilu efekt malarskiej współpracy z uznanym malarzem Michałem Zaborowskim (60 l.), który prowadzi znaną w stolicy Galerię Karowa.

Kiedyś chciałam iść na ASP, ale byłam zbyt leniwa. Za to niedawno odwiedziłam pracownię Michała Zaborowskiego i nawet parę razy dotknęłam pędzlem płótna. Dosłownie parę. No dobra, pochlapałam też trochę choinki! Oto efekt naszej „wspólnej” pracy. Nasze dzieło nosi tytuł „Wypędzenie z raju”- podpisała zdjęcie Agnieszka.

 

Internauci zgodnie przyznali, że Agnieszka ma niesamowity talent i powinna cały czas rozwijać swoją pasję, jaką jest malarstwo. Obserwatorzy Agnieszki uznali, że obraz przedstawia metaforę życia i śmierci i jest bardzo osobisty, ze względu na przeżycia dziennikarki.

Ciekawe czy dobrze domyślam się co przedstawia…zostawię to dla siebie.

Każdy widzi, co chce, a obraz przedstawia Adama i Ewę wypędzanych z raju przez siły natury, to tak w skrócie – odpowiedziała dziennikarka.

Dawno nie widziałam tak emocjonującego dzieła.

Każdy interpretuje inaczej. Ja widzę to co działo się jakiś czas temu, nie wiem czy taki miał być cel, aż mnie serce ścisnęło – czytamy w komentarzach.

Okazuje się, ze malarstwo pomogło pokonać Agnieszce traumę z przeszłości, i poprzez sztukę pozwoliło pozbyć się jej negatywnych emocji.

A wy, co widzicie na obrazie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Woźniak-Starak po pracy. Co za stylizacja! Tym razem mało sportowa

Agnieszka Woźniak-Starak jak NASTOLATKA. Przyłapana w drodze do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak popija yerbę w spodniach w stylu lat 70. (ZDJĘCIA)

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu.

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu, fot. Kurnikowski/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak w codziennej stylizacji.

Agnieszka Woźniak-Starak w codziennej stylizacji, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak w dżinsach i długim płaszczu.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. AKPA.