Agustin Egurrola na początku roku zdecydował się przetransferować z TVN’u do TVP do programu „Dance, Dance, Dance”. Spotkał go ostracyzm ze strony wielu kolegów i koleżanek z telewizji. Michał Piróg wówczas ostro napisał na Instagramie:

„Mówiąc: „to tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks bo kochają partnera/partnerkę inni bo kochają seks a inni bo kochają pieniądze #amen” – napisała Michał Piróg.

Agustin Egurrola o przejściu do TVP

Michał Piróg ostro o decyzji Augustina Egurroli. Nie spodobał mu się jego udział w programie TVP

Agustin Egurrola po dwóch miesiącach przerwał milczenie. Zdradził, co stało za decyzją przejścia do Telewizji Polskiej. W rozmowie z „Party” przyznaje, że była to trudna decyzja:

To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w „Dance Dance Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji  – tłumaczy.

Skomentował też plotki o powrocie programu „You Can Dance”, ale na antenę TVP. Nie może potwierdzić doniesień, ale podkreśla, że kocha ten program i darzy go ogromnym sentymentem.

To show dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają marzenia i są zdeterminowani, by je spełniać, dlatego z wielką radością powitam go na antenie. Gdybym dostał propozycję zostania w nim jurorem, byłoby to dla mnie ogromne wyróżnienie – mówi Egurrola.

scena z: Agustin Egurrola, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agustin Egurrola podczas Eurowizji

Agustin Egurrola, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Piróg, Anna Mucha, Agustin Egurrola

Michał Piróg, Anna Mucha, Agustin Egurrola/fot. AKPA