Anna Mucha dokładnie tydzień temu oświadczyła, że zarząd telewizji polskiej zakończył z nią współpracę i nie wystąpi więcej jako jurorka w „Dane, Dance, Dance”. Z udziału w programie zrezygnował także Robert Kupisz, tłumacząc – przynajmniej oficjalnie – że zamierza skupić się na nowych kolekcjach.

Michał Piróg o Augustinie Egurroli

To oni dołączą do Idy Nowakowskiej w „DDD”. Znamy nowy skład jury

Dzisiaj wyszło na jaw, że uczestników – obok Idy Nowakowskiej – będzie oceniać Augustin Egurrola, który od lat jest związany z Telewizją Polską. Pracował także przy wcześniejszych edycjach programu jako choreograf.

Ida Nowakowska i Augustin Egurrola już razem siedzieli przy jurorskim stole w 9. sezonie „You Can Dance„. Jak wiemy, wtedy w stacji TVN. Michał Piróg nie jest zadowolony z ich współpracy z Telewizją Polską. Postanowił napisać publicznie, co o tym myśli:

#Youcandance to dla mnie piękne wspomnienia ❤️ Wszystko się kończy by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka”
Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks bo kochają partnera/partnerkę inni bo kochają seks a inni bo kochają pieniądze #amen – napisała Michał Piróg. 

Ida Nowakowska spodziewa się DZIECKA

Agustin Egurrola, Ida Nowakowska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Piróg, Agustin Egurrola, Ida Nowakowska i Maciej Florek. Fot. Krzemiński Jordan/AKPA