Odkąd Meghan Markle wstąpiła do rodziny królewskiej zrobiło się o niej niezwykle głośno. Fani rodziny królewskiej chcieli wiedzieć o niej niemal wszystko, a media chętnie dostarczały informacji. Nie brakowało też tych, które stawiały Meghan w złym świetle.

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Aktor miał kłamać, że był na randce z Meghan Markle!

Wiele też mówiło się o poprzednich związkach Meghan. Zagraniczne media twierdzą, że zanim związała się z Harrym, nie kryła się z tym, że szuka bogatego i znanego mężczyzny. Ponoć nawet prosiła koleżanki, by z takimi ją umawiali.

Jednym z mężczyzn, o którym było niezwykle głośno jest Simon Rex, który występował z Meghan w serialu „Cuts”. Ten nie rozumie całego zamieszania, bo jak tłumaczy, między nimi nic nie było.

Nic między nami nie było, nawet się nigdy nie całowaliśmy. Spotykaliśmy się jedynie jako znajomi. Była po prostu kimś, z kim grałem w jednym z programów telewizyjnych i zjedliśmy razem lunch, to wszystko – powiedział w podcaście Hollywood Raw.

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!

Co ciekawe, chociaż Rex od dłuższego czasu zapewniał, że nie był w związku z Meghan, a nawet nie randkowali ze sobą, to brytyjskie tabloidy chciały, by kłamał. Ponoć dziennikarze odzywali się do niego i oferowali nawet 70 tysięcy dolarów, żeby udawał, że spotykał się z Markle.

Kiedy zrobiło się o tym głośno, kilka brytyjskich tabloidów chciało mi zapłacić kupę kasy za skłamanie, że faktycznie się spotykaliśmy. Odmówiłem, bo to by było nie w porządku i nie chciałem rozbić rodziny królewskiej – wyznał aktor.

ZOBACZ TEŻ:

Uczeń dał BUZIAKA Meghan Markle! „Ona naprawdę jest piękna”

Tyle może zarobić Meghan Markle za jeden post sponsorowany na Instagramie. Suma robi wrażenie

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)

Meghan Markle i książę Harry

fot. Forum

Simon Rex pozuje na ściance

fot. Forum