Meghan Markle (38 l.) kiedy weszła w rodzinę królewską musiała pogodzić się z życiem na świeczniku. Jednak obecność w tak wpływowej rodzinie ma również szereg plusów – również finansowych. Jak podał Home of The Daily and Sunday Express Meghan Markle „ma ekstremalnie duże wydatki”. Teraz, gdy ona i Harry „będą na swoim” Markle już planuje, jak zasilić swoje konto.

Meghan Markle spodziewa się DZIECKA? Zrobiła to samo, co podczas pierwszej CIĄŻY

Ile zarobi Meghan Markle za jeden post na Instagramie?

Meghan Markle swoimi zachciankami obciążyła królewski budżet. Brytyjskie media wyliczyły, ile rodzinę królewską kosztował ślub a później ciąża Markle, która ma łatkę osoby wymagającej. Meghan musi mieć wszystko najwyższej jakości.

Gdy Markle szykowała się do ślubu z Księciem Harry – agencja prasowa Reuters podała, że zorganizowanie ślubu Meghan i Harry’ego przewyższyło koszty wesela Księżnej Kate i Williama. Mowa o bajońskiej sumie 50 milionów.

MEGXIT rządzi w sieci; MEMY i najlepsze OKŁADKI o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej!

Serwis The Sun Online szybko oszacował, że księżna mogła wydać na ciążę nawet 800 tysięcy funtów – czyli ponad milion dolarów.

Meghan Markle Książę Harry

Książę Harry, Meghan Markle/fot. Forum

Meghan i Harry przestaną reprezentować królową z dniem 31 marca. Wtedy też mają się odsunąć od obowiązków w rodzinie królewskiej i przestaną pobierać pieniądze z publicznych środków za pełnienie tych funkcji.

Przedsiębiorcza Meghan planowała po odejściu od rodziny królewskiej monetyzować swoją markę Sussex Royal – jednak Królowa Elżbieta pokrzyżowała jej plany. Królowa zakazała używania słowa Royal uzasadniając to tym, że wraz z odejściem od rodziny królewskiej oddali również królewskie tytuły.

Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej. Harry i Meghan idą na wojnę z Królową Elżbietą

Królewska para może przebierać w różnych ofertach pracy. Książę Harry już negocjuje warunki zatrudnienia.

Szacuje się, że za prowadzenie social mediów Meghan i Harry mogą zainkasować nawet 80 mln funtów rocznie. Przeliczając tę sumę, daje to nawet 1 mln za jeden post.

Ciekawe, czy Meghan zagrozi pozycji Kylie Jenner, jako guru nr. 1 na Instagramie?

Gdyby jednak nie chcieli tak angażować się na Instagramie, Sussexowie mogą liczyć na ok. 50 mln funtów za wydanie autobiografii i dodatkowe miliony za udział w imprezach czy wykładach.

Meghan Markle Książę Harry

Fot.PPE/pool

Brzmi imponująco?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)

Firma dbająca o Kim Kardashian zajmie się Meghan Markle? Pałac Buckingham ZABRAŁ GŁOS

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę