W 2005 roku dwie koleżanki, Alicja Boratyn i Tola Szlagowska, założyły zespół Blog 27. Przebojowe dziewczyny szybko zyskały grono fanów i stały się idolkami wielu nastolatek. Choć zapowiadało się, że podbiją branżę muzyczną, to już rok później Ala odeszła z zespołu i postawiła na solową karierę.

Uczestniczka „Top Model” ZARĘCZYŁA SIĘ. „Powiedziałam TAK”

Ala Boratyn z „Blog 27” wzięła ślub

I od tamtej pory cały czas jest obecna w branży muzycznej. Już rok po odejściu z zespołu, który tworzyła z Tolą Szlagowską, wydała solowy album – „Higher”, którą promował singiel „Angel”. Boratyn miała też okazję nagrać dwa utwory („Nie pytaj mnie” i „SMS”) na potrzeby serialu „Majka”.

Obecnie działa w zespole ALA|ZASTARY, który tworzy muzykę na pograniczu r’n’b, popu i elektroniki. Muzykę i teksty w tym zespole tworzy nie tylko Ala, ale także Jakub Sikora –  jej mąż! Okazuje się, że piosenkarka dopiero co wzięła ślub i w sieci pokazała kilka zdjęć.

W komentarzach pojawiły się gratulacje, ale też przypuszczenia, że Ala i Jakub założyli ślubne stylizacje na potrzeby teledysku. Piosenkarka nie odpowiedziała, czy to prawda. Zaprosiła jednak fanów na nadchodzące koncerty. Jak myślicie, faktycznie wyszła za mąż?

Zamiast kwiatów poprosimy $$$ – napisała przy zdjęciach.

ZOBACZ TEŻ:

Pamiętacie tę gwiazdkę? Grała rozpieszczoną nastolatkę w produkcji Disney’a, teraz jest dorosłą kobietą

Nagrał utwór „Kroplą deszczu” i zniknął z mediów. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Gabriel Fleszar?

Ala Boratyn w welonie

Ala Boratyn, Jakub Sikora/fot. Instagram/ala.zastary

Ala Boratyn w sukni ślubnej

Ala Boratyn, Jakub Sikora/fot. Instagram/ala.zastary

Ala Boratyn z mężem

Ala Boratyn, Jakub Sikora/fot. Instagram/ala.zastary