Meghan Markle i książę Harry nie chcą robić z narodzin pierwszego dziecka medialnej szopki. Rodzice zadecydowali, że nie powiadomią mediów od razu o narodzinach dziecka. Chcą się nacieszyć maleństwem w swoim gronie.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego – pierwsze zdjęcia pokażą na Instagramie?

Do tej pory tradycją było pozowanie świeżo upieczonej mamy z maleństwem na szpitalnych schodach. Meghan nie chce jednak dołączyć do tej tradycji. Ona i Harry zapowiedzieli, że pokażą dziecko, gdy sami uznają to za stosowne.

Doria Ragland, mama Meghan Markle, leci do córki, by być przy narodzinach jej dziecka

Książę i księżna podzielą się ekscytującą wiadomością ze wszystkimi wkrótce po tym, jak nacieszą się powiększeniem rodziny w swoim gronie – brzmi komunikat.

Meghan jest znana z łamania zasad panujących na królewskim dworze. Tym razem będie podobnie – ona i jej mąż, książę Harry, oficjalnie poinformowali, że powiedzą o narodzinach dziecka, gdy będą chcieli.

Meghan Markle nie wyjdzie po porodzie do fotoreporterów

Nie będzie więc tłumu paparazzi przed szpitalem, gorących zdjęć świeżo upieczonej mamy. Meghan i Harry najprawdopodobniej pierwsze zdjęcie dziecka pokażą na otwartym niedawno oficjalnym koncie na Instagramie.

Królowa Elżbieta NIGDY nie zgodzi się na DIETĘ, którą księżna Meghan chce stosować u dziecka

Fotoreporterzy, którzy robili zdjęcia księżnej Kate po tym, jak rodziła dzieci, mówią, że tym razem nie dostali zadnych informacji z Pałacu, co było rutyną w poprzednich latach. Tym razem nikt nie zapowiada też, ze parkingi wokół szpitakla, w którym rodziła Kate, będą zamknięte. Może się więc okazać, że wokół porodu Meghan zostanie zachowana całkowita dyskrecja.

Nie wiadomo nawet czy Meghan będzie rodzić w tym samym szpitalu, co Kate. Rodzice nie zdradzają swoich planów. Chcą mieć spokój.

Czytajcie też:

Księżna Kate wyciągnęła rękę do Meghan Markle. Chciała jej pomóc, a ona ją zignorowała

Co wydarzy się po narodzinach dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego?

Meghan zrobiła awanturę mężowi. Zalała się łzami i szantażowała księcia Harry’ego

Meghan Markle w ciąży książę Harry
Meghan Markle w ciąży książę Harry
Meghan Markle w ciąży książę Harry
Meghan Markle w ciąży książę Harry