Księżna Meghan jest znana ze swoich nietuzinkowych pomysłów, które wprawiają w osłupienie królową Elżbietę. Wcześniej pisaliśmy o tym, że będzie bardzo dbała o dietę maleństwa i ma zamiar sama mu gotować stosując same naturalne składniki.

Meghan Markle zdecydowała, jak będzie karmić swoje dziecko – planuje już przyszłe menu bobasa!

Księżna Meghan chce, aby jej dziecko zostało weganinem

Chociaż sama Meghan podobno nie jest weganką, je mięso i produkty odzwierzęce tylko w weekendy i bardzo dba o to, co ląduje na jej talerzu. Uwielbia warzywa, owoce, zielone soki. Pod jej wpływem książę Harry również zmienił swoją dietę. Księżna postanowiła, że swoje dziecko będzie karmić wegańsko.

 

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry

Królowa Elżbieta jednak nigdy nie zgodzi się na taką dietę dla dziecka. To martwi księcia Harry’ego.

Powstała ostra dyskusja między Meghan i Harrym, który nie chce denerwować swojej babci. Meghan przesuwa granice, co nie jest dobrze odbierane, zwłaszcza przez królową. Wychowanie dziecka jako weganina po prostu nie będzie przez nią tolerowane – donoszą brytyjskie media.

Oto ULUBIONY kosmetyk do makijażu Meghan Markle! To dzięki niemu ma tak rozświetloną cerę

Księżna Meghan urządza ekologicznie pokój dziecka

Księżna, która jest fanką zdrowego stylu życia postanowiła, że ściany pokoju zostaną pomalowane wegańskimi, ekologicznymi farbami, zawierającymi naturalne olejki. Wszystkie artykuły użyte do wykończenia pokoju mają być eko. Nie ma mowy o tym, aby były testowane na zwierzętach, mają być organiczne, wegańskie i ekologiczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Serena Williams przez przypadek zdradziła PŁEĆ dziecka księżnej Meghan?

Co wydarzy się po narodzinach dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego?

Księżna Meghan PANICZNIE boi się tej jednej rzeczy związanej z porodem

 

Królowa Elżbieta
Meghan Markle