Agnieszka Kaczorowska (27 l.) chyba od zawsze była wierna swoim długim włosom. Nie eksperymentowała z długością i z kolorem. Jednak po wielu latach nadszedł czas na zmiany. Aktorka w krótkich włosach? Trudno w to uwierzyć, ale to możliwe.

Burza o spanie BEZ DZIECKA na profilu Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska obcięła włosy

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie. Fanki wówczas w komentarzach chwaliły jej metamorfozę i nowy, ciemniejszy, kolor włosów. Aktorka odpisała, że nic z nimi nie robiła, po prostu tak wyszły na zdjęciu.

Teraz z dumą pochwaliła się nową fryzurą. Kolor pozostał bez zmian, ale różnica w długości włosów jest ogromna! Agnieszka ma włosy do ramion! We wpisie wyjaśniła też, że obcięte włosy przekazała fundacji Rak’n’Roll, która z oddanych włosów robi peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii.

Aaaa! Zrobiłam to ! Oto nowa #AgnieszkaKaczorowskaPela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! 30 cm włosów wysyłam dla @fundacjaraknroll. A ubiegając wszystkie pytania… kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca –  wyjaśniła we wpisie.

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się szczupłą sylwetką (ZDJĘCIA)

Kaczorowska NIE UMIE wychować dziecka? „Nie masz pojęcia o świadomym macierzyństwie”

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią na Instagramie. Napisała, co sądzi na ten temat

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA/

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA