Agnieszka Kaczorowska (27 l.) w lipcu po raz pierwszy została mamą, a na świat przyszła jej córka Emilia. Jeszcze będąc w ciąży, chętnie służyła radami w kwestii macierzyństwa. Wówczas na platformie YouTube założyła specjalny kanał dla mam, gdzie rozmawiała z różnymi ekspertami i dzieliła się wiedzą.

Czy Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko?

Hejt na Agnieszkę Kaczorowską – poszło o macierzyństwo

O ciąży i macierzyństwie pisała i pisze także na Instagramie. Patrząc po komentarzach, wiele mam, które obserwują tancerkę, są jej wdzięczne za porady. Jednak niektórzy mają wątpliwości, co do wiedzy Kaczorowskiej na temat opieki nad dzieckiem. Pod nowym postem, w którym Agnieszka pisze o świadomym macierzyństwie wytknięto jej, że nie ma o nim pojęcia.

View this post on Instagram

Czuję się świadomą mamą, a na pewno taką która ciągle się rozwija i edukuje, aby zwiększać swoją świadomość.☺️ Każdy mój wybór, który dotyczy Emi jest przemyślany. Od ubranek, przez zabawki aż po kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Właśnie dlatego od początku wybieram naturalne produkty, bo wierzę, że tylko one są w pełni skuteczne, odżywcze oraz bezpieczne dla jej delikatnej skóry. Wiele z Was dzieliło się ze mną pozytywnymi opiniami na temat marki @derma_polska , więc postanowiłam ich sprawdzić! 💪🏻 Są to kosmetyki naturalne, a ich bazą jest oczyszczony wyciąg z liści aloesu. Trzeba z tą naturą jednak uważać, bo często potrafi uczulić.. Zależało mi więc na połączeniu naturalności z hipoalergicznością. Derma ma certyfikat @AllergyCertified, który jest dla mnie potwierdzeniem bezpieczeństwa. Jestem zachwycona ! I dziś chciałabym Wam oficjalnie powiedzieć, że zostałam ambasadorką marki.☺️ Cieszę się, że będę mogła testować i polecać Wam kosmetyki odpowiednie dla Waszych pociech i dla Was (w końcu Derma ma w swoim asortymencie też produkty dla dorosłych!). Ponieważ zależy mi na tym zwiększaniu świadomości – swojej i Waszej😉 – to szykuję dla Was bardzo wartościowego LIVEa o naturalnej pielęgnacji z wyjątkowym gościem – specjalistą w tej dziedzinie. #staytuned #Derma #DermaPolska #współpracaDerma @4organic

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Sztab ludzi wokół ciebie Agnieszko, raczej nie masz pojęcia o świadomym macierzyństwie. To raczej ty powinnaś zapytać typowej matki więcej niż jednego dziecka, o to jak jest w prawdziwym życiu

Świadoma mama wie, że takie kokardeczki na głowie malucha to nie jest dla niego szczyt wygody

Robisz z siebie znawczynię w dziedzinie macierzyństwa, a dopiero w nie weszłaś. Świadomość, ach, pięknie się pisze

Pokaż prawdziwe uroki macierzyństwa. Wory pod oczami, brak czasy na ubranie się lub makijaż, ciężkie chwile. A nie życie jak w bajce. Kto w to uwierzy, że zawsze jest jak w bajce?

Agnieszka Kaczorowska odpisała na kilka zarzutów i się broniła. Mogła też liczyć na wierne fanki, które również stanęły w jej obronie i nie kazały się jej przejmować negatywnymi komentarzami.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią na Instagramie. Napisała, co sądzi na ten temat

Zachwycająca Mille Bobby Brown w stylowym komplecie od LV. Trudno uwierzyć, że ma tylko 15 lat

Podchwytliwe pytanie z „Milionerów”. Wszyscy się dziwią, że uczestnik to wiedział

Agnieszka Kaczorowska/fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. Piętka Mieszko/AKPA