Agnieszka Kaczorowska (27 l.) pochwaliła się na swoim Instagramie, że ona i jej mąż odzyskali swoją sypialnię. Dzięki pomocy ekspertki, której metody gwiazda reklamuje, rodzice śpią znów razem, a ich córeczka przesypia noce w swoim pokoju.

Kaczorowska NIE UMIE wychować dziecka? „Nie masz pojęcia o świadomym macierzyństwie”

MY RODZICE odzyskaliśmy swoją sypialnię dzięki @zaklinaczkasnu !❤️ Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas…hmm… radością…powodem do dumy…a przede wszystkim sukcesem caaaałej trójki.💪🏻 Także miłego wieczoru Kochani 😉 – napisała Agnieszka Kaczorowska.

Jak się łatwo domyślić, w krótkim czasie na forum rozpętała się dyskusja na temat spania z dziećmi i bez dzieci. Matki podzieliły się na dwa obozy – zwolenniczek spania malucha w oddzielnej sypialni i fanek spania z dzieckiem, za to (często) bez partnera.

Dyskusja momentami przemienia się niemal w kłótnię – wiadomo – wszyscy wiedzą lepiej.

Dzieci są dziećmi tylko raz. Tylko raz. Rosną tak szybko że nie zdążysz się obejrzeć . Na tym polega macierzyństwo właśnie. Na tuleniu i bliskości. Dzieci są różne,jedne potrzebuja tego mniej ,inne więcej. Co to za czasy żeby korzystać z takich rzeczy. Jeszcze chwila A ktoś wymyśli roboty które zastąpią rodzica. Smutne… – pisze jedna z internautek, która nie podziela entuzjazmu Agnieszki w sprawie samodzielnego spania dziecka.

WOW! Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się szczupłą sylwetką (ZDJĘCIA)

dlatego tulę cały dzień. Tulimy i mamy mnóstwo bliskości, a w nocy wszyscy śpimy i odpoczywamy, żeby kolejnego dnia móc się znów dużo tulić – wyjasnia Kaczorowska.

nasuwa sie pytanie- dokad swiat zmierza, kiedy problemy rodzicow są zalatwiane przez specjalistow tego typu? Czy naprawde ktos kto nie zna kompletnie mojego dziecka ma byc dla mnie pomocą i drogowskazem? Pani Agnieszko, @agakaczor prosze mnie nie zrozumiec zle. Kazdy zalatwia swoje sprawy, problemy i potrzeby wedle wlasnego uznania. Nie raz zastanawialam sie nad pomocą tego typu, ale potem pojawialo sie pytanie- kto zna lepiej moje dziecko niz ja? I zaakceptowalam to jak jest. Kiedys sie wyspie. I pewnie nie raz zatesknie za czasem, kiedy te malutkie rączki budzily sie w poszukiwaniu mamy i cycusia 😉☺️- zastanawia się kolejna mama.

Inna mama sugeruje wręcz, że kładzenie dziecka w osobnym pomieszczeniu jest dla niego złe:

Dzieci poddane treningowi samodzielnego usypiania w łóżeczku nie przestają się budzić. Dowodzą tego badania z użyciem podczerwieni. One przestają komunikować, że się obudziły. Przestają wołać rodziców. Niemowlęta budzą się, ale nie proszą rodziców o pomoc w zaśnięciu, próbując sobie samodzielnie poradzić z sytuacją przerastającą ich możliwości – pisze internautka.

Agnieszka Kaczorowska znowu pokazała twarz córki. Zdradziła, co dziewczynka dostanie od Mikołaja (FOTO)

Skąd wiemy, że ta sytuacja je przerasta, że wywołuje u nich stres? Może po prostu błyskawicznie nauczyły się samouspokajać? Nic z tych rzeczy. Jednoznacznie wskazują na to badania poziomu kortyzolu – hormonu stresu – w ich ślinie. W jednym z badań po trzech dniach treningu snu niemowlęta przestały płakać przed snem i w trakcie pobudek, ale nadal odczuwały stres. Poziom kortyzolu w trzecim dniu badania, gdy niemowlęta przestawały płakać i wyglądało na to, że są spokojne, był tak samo wysoki, jak pierwszego dnia treningu, gdy płakały – dodaje.

W końcu do dyskusji włączył się mąż Agnieszki Kaczorowskie. Maciej Pela pisze:

Matka matce wilkiem. Kobieta kobiecie wrogiem. Aż przykro czytać część komentarzy… i nawet nie ma sensu po raz „enty” tłumaczyć o czym jest ten post, bo i tak, drogie mamy, rzucicie się jak oszalałe.

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią na Instagramie. Napisała, co sądzi na ten temat

oczywiście nie mam tu na myśli WSZYSTKICH mam. Serdecznie pozdrawiam te, które potrafią się podzielić swoim zdaniem bez siania wokół siebie bombelkowej destrukcji. 😊 (niezależnie od poglądów na temat spania dziecka – własnego dziecka) – kończy partner aktorki.

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK: Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK: Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, fot. Baranowski/AKPA