Agnieszka Kaczorowska i jej partner, Maciej Pela pod koniec lipca zostali rodzicami Emilki. Tancerka chętnie pokazuje wspólne chwile z dzieckiem na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią

Dzisiaj poruszyła dosyć drażliwy temat wśród mam, a mianowicie karmienie piersią. Wiele kobiet w tej kwestii ma podzielone zdanie – jedni uważają, że można wszędzie karmić piersią, a inne mamy uważają to za zbyt intymną sytuację.

A jakie zdanie ma Agnieszka Kaczorowska?

Nieważne GDZIE, ważne ŻE… Dziś o karmieniu piersią… wypowiadam się w mediach głośno na ten temat i pora, abym napisała i tutaj kilka słów. Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego…to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości…Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna – hormon szczęścia – pisze Kaczorowska.

Tłumaczy, że karmi od samego początku i ma nadzieję, że będzie co najmniej do 6. miesiąca. Podkreśla, że to NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla maluszków.

Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią – doradcą laktacyjnym (…) A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie – czytamy.

Czy Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko?

Dodaje, że nie a problemu z karmieniem piersią w miejscach publicznych.

Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone – napisała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska: Ja tych ludzi po prostu blokuję, komentarze kasuję

View this post on Instagram

Nieważne GDZIE, ważne ŻE…☺️ __________________ Dziś o karmieniu piersią… wypowiadam się w mediach głośno na ten temat i pora, abym napisała i tutaj kilka słów.❤️ Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego…to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości…☺️ Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna – hormon szczęścia.👌🏻 Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości.❤️ Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią – doradcą laktacyjnym (nasza rozmowa w cyklu #BędęMamą do obejrzenia na moim YouTubie 👉🏻 LINK w BIO👌🏻). Zachęcam wszystkie mamy i przyszłe mamy, żeby się nie poddawać, tylko konsultować ❗️Uważam, że #KP ma również zbawienny wpływ na wracanie do formy… i wiem, że nie u wszystkich działa to tak samo, ale wiem, że u mnie był to jeden z czynników, który pozwolił brzuszkowi szybko się wchłonąć.💪🏻👌🏻 A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie.😉 Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone.❤️ _______________________ Jeśli będziesz mamą, to zachęcam Cię gorąco do tego, abyś karmiła piersią.❤️ Jeśli nią już jesteś, to niezależnie od tego jak karmisz i tak jesteś najwspanialszą mamą pod słońcem dla swojego dziecka!!!😘 ________________________ A takie super wygodne bluzy dostaniecie u @milkandlovepl 👌🏻 Z hasłem MilkyAga macie 10% zniżki ! Promocja nie łączy się z innymi rabatami. ☺️ #milkandlovepl #JestemMama #JestemMamą #karmiepiersia

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

A Wy co sądzicie o karmieniu piersią w miejscach publicznych? Nie pytamy tylko rodziców! Co sądzą osoby, które jeszcze nie posiadają własnego potomstwa?

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie: do Anny Lewandowskiej mi dużo brakuje