Aleksandra Domańska jest jedną z tych gwiazd, które szczerze mówią, co myślą i nie boją się podejmować niewygodnych tematów. I choć aktorka niechętnie opowiada o życiu osobistym, niekiedy robi wyjątek i decyduje się uchylić rąbek tajemnicy. I tak na przykład w rozmowie z magazynem „Glamour” powiedziała o emocjach po urodzeniu dziecka.

Były partner Kasi Kowalskiej po 25 latach przerywa milczenie: „Wyszedłem po cichu z jedną walizką i rowerem”

Aleksandra Domańska gorzko o emocjach po urodzeniu dziecka

Gwiazdy dzielą się na te, które chętnie „sprzedają” swoje macierzyństwo i takie, które najchętniej ukryłyby pociechy przed całym światem. Ola Domańska co prawda „nie chowa” 2-letniego syna, ale nawet informacje o ciąży ukrywała przed mediami i fanami najdłużej jak to było możliwe. Nie jest też żadną tajemnicą, że 34-latka rozstała się z ojcem Ariela już w czasie połogu. A więc gwiazda na co dzień musi mierzyć się z samodzielnym macierzyństwem i zupełnie nową rzeczywistością. Czego w ciągu dwóch lat nauczyła się więc od synka?

Ariel dał mi dostęp do całej nowej galaktyki. To jest tak potężny wachlarz czucia i emocji, że wciąż się uczę po nim poruszać. Pokazał mi też, że pod tą warstwą lęku, żalu i smutku jest kobieta, która ma niezwykle mocny umysł i ciało. Dopiero on pokazał mi moją prawdziwą siłę – przyznała w wywiadzie dla magazynu „Glamour”.

Sofia Richie zostanie mamą! Kim jest przyszły tata Elliot Grainge?

Domańska nie kryła jednak faktu, że macierzyństwo ma też ciemne strony, szczególnie jeśli samodzielnie wychowuje się małe dziecko. Ola ma w sobie jeszcze złe emocje. Nie raz przyznała, że w ich łagodzeniu pomagał jej specjalista.

Wpadłam w o wiele większą przestrzeń bólu i trudnych emocji, odkąd zostałam mamą. To transformacja, która odbywa się na każdym poziomie. I po raz pierwszy tak blisko mogłam się spotkać z moim wewnętrznym dzieckiem, mając na rękach swoje dziecko. To było szalone doświadczenie, wielopoziomowe. Do tej pory jeszcze nie doszłam do siebie. Mam w sobie dużo żalu – dodała Ola.

Tomaszewska zwolniona z TVP tuż przed porodem! Danuta Martyniu komentuje: „TO NIELUDZKIE”

Aleksandra Domańska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Aleksandra Domańska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: domanska_naprawde