Już chyba świat zapomniał, że Kasia Kowalska była kiedyś z Kostkiem Joriadisem i ma z nim córkę Olę. Aż do wczoraj…. Grecki artysta postanowił opowiedzieć swoją historię rozstania z Polką.

Kasia Kowalska jest znów zakochana! „Czekałam DEKADĘ”

Kostek Joriadis mówi o rozstaniu z Kasią Kowalską

Kasia Kowalska miała swój najlepszy czas w latach 90. po wydaniu albumu „Gemini”, który w tym roku będzie świętować 30-lecie. Wówczas podczas pracy nad trzecią płytą „Czekając na…” poznała Kostka Joriadisa – muzyk był jej producentem i współpracował także z Papa Dance, Lady Pank, Bajm czy Maanam.

Szybko zauroczenie zakończyło się pomiędzy artystką, a producentem, kiedy w 1997 roku na świat przyszła ich córka Aleksandra. Kowalska mówiła na łamach magazynu „Pani”, że „po porodzie ojciec Oli postanowił ewakuować się z ich życia” i na dodatek nie płacił alimentów na dziecko. Piosenkarka była zmuszona ograniczyć mu prawa rodzicielskie:

Ponieważ kontakty z nim mogły się wiązać z różnymi problemami, np. z utrudnianiem zgody na wydanie paszportu, został pozbawiony praw rodzicielskich, a Ola ma moje nazwisko – tłumaczyła w rozmowie z magazynem „Pani”.

Teraz Kostek Joriadis postanowił po 25 latach zabrać publicznie głos. Na łamach „Życia na Gorąco” opisał swoją wersję rozstania z Kasią Kowalską. Tłumaczy, że zabiera teraz głos, bo do dziś mierzy się z konsekwencjami „kłamstw” na jego temat:

Matka mojej córki przedstawia mnie w jak najgorszym świetle. Jestem obrzucany przez nią oszczerstwami i ponoszę konsekwencje czegoś, czego nie zrobiłem. Zabieram głos, aby zaprzeczyć kłamstwom, które przez te lata pani Katarzyna kierowała w stosunku do mnie” – zaczął w rozmowie z „Życiem na Gorąco”.

Nowe wiadomości o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej. „To był ciężki czas”

Zdradza, jak wyglądało rozstanie z Kasią Kowalską. Zauważa, że kłamstwa na jego temat pojawiły się po ślubie z jego nową partnerką:

Miałem nadzieję, że nasze rozstanie odbędzie się w cywilizowany sposób. Niestety, nie udało się. Wyszedłem po cichu z jedną walizką i rowerem. I wtedy rozpętało się piekło. (…) To kłamstwo pojawiło się niedawno, po moim ślubie z Ewą. Dziwne, że po 23 latach od mojego rozstania z Katarzyną była potrzeba wymyślenia czegoś tak okrutnego, co największą krzywdę robi naszej córce. (…) Katarzyna, kierując się żądzą zemsty, dotknęła przede wszystkim naszą córkę. Z premedytacją pomówiła mnie o przemoc, której nie było. Tego jej nie wybaczę do końca życia – powiedział producent „Życiu na Gorąco”.

Do dziś Joriadis nie ma kontaktu ze swoją córką Olą. Wrócił wspomnieniami do rozprawy alimentacyjnej, kiedy widział ją po raz ostatni:

Ola Kowalska w krótkich, ciemnych włosach

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz

Ola Kowalska w długich, ciemnych włosach

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz

Kasia Kowalska z córką

scena z: Kasia Kowalska
fot. Proñczyk/AKPA

Kasia Kowalska, Ignacy Ułanowski, Aleksandra Kowalska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

: Kasia Kowalska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kasia Kowalska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA