Aleksandra Domańska (31 l.) od 2009 roku gra w polskich filmach i serialach. Najbardziej znana jest z roli Joanny Zarzyckiej w serialu „O mnie się nie martw”. Duże produkcje, w które była też zaangażowana to np. „Podatek od miłości” czy „(Nie)znajomi”. Ci, którzy od filmów i seriali wolą programy rozrywkowe mogli też oglądać Domańską w programie „Ameryka Express”, który wygrała. Show przyniosło jej sporą popularność, ale też ściągnęło na nią falę krytyki, bo w programie dała się poznać jako bardzo marudna i ze wszystkiego niezadowolona osoba. Ona później tłumaczyła, że wcale taka nie jest i to poniekąd wina montażystów. Zapewniała też, że mimo udziału w show nie ma parcia na szkło. Teraz dała na to kolejny dowód.

Aleksandra Domańska nago na Instagramie: „Jesteśmy wnuczkami czarownic”

Aleksandra Domańska odchodzi z Instagrama

Aktorka zdecydowała się na niespodziewany i nietypowy ruch. Postanowiła skończyć z Instagramem. To zaskakujące, bo obecnie niemal wszyscy celebryci mają swoje profile w tym serwisie, a często też dzięki temu nawiązują liczne współprace, za które mogą sporo zarobić.

Domańska na swoim koncie jednak wolała zachęcać do akceptowania siebie. Dlatego często pokazywała się bez makijażu, a nawet nago. Teraz już tego nie będzie robić, bo zapowiedziała, że znika z instagramowej społeczności. Wszystko wyjaśniła w swoim ostatnim InstaStories.

Oto właśnie ostatnie moje Stories na tym ciepłym koncie o nazwie aleksandra. domańska. Myślę sobie, że czasem w pewnych sytuacjach funkcjonuje się przez strach przed nieznanym, mimo tego że całe serce mówi ci o tym, że to nie jest dla ciebie dobre. Trochę jak w związku przemocowym. Pierwszy raz myślisz sobie, że to alkohol, drugi, że dasz mu jeszcze jedną szansę, a za trzecim razem, mimo tego że wciąż go kochasz, decydujesz się jednak wybrać siebie. I tak właśnie zrobię dziś z tą platformą, którą jest Instagram, w tym wymiarze, w jakim teraz tutaj funkcjonuje – mówiła.

https://www.instagram.com/p/CDRfBFqHT0q/

Aleksandra Domańska DRWI z kolegów po obejrzeniu #CucChallenge – Kurdej Szatan rzewnie się tłumaczy

Aleksandra Domańska kończy z Instagramem. Powód?

Aktorka wyjaśniła też, co spowodowało, że zdecydowała się na rezygnację z prowadzenia swojego profilu.

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że w którym miałam zagrać główną rolę, już niekoniecznie będzie moim serialem, ponieważ osoby decyzyjne są bardzo zamartwione tym, że mam krótkie włosy, a Pudelek pisze o mnie, że jestem biseksualna. Dzięki tej sytuacji zdałam sobie sprawę, że to kompletnie nie jest mój świat. Zjada mnie to kawałek po kawałku, a cena jest o wiele, wiele za wysoka. Wręcz skandaliczna. W związku z tym idę biegać po łąkach lasach. Nago lub w ubraniu, szukając mężczyzny, z którym będę wieszać lampiony na gałęziach i palić ogień, żeby woda była gorąca. Wiem, jak to brzmi, ale właśnie taki weekend przeżyłam. I takiego mężczyznę spotkałam i to jest super – mówiła.

Wyjaśniła, że ona nie godzi się na takie zachowania. Zdradziła też, że zapewne powróci do instagramowej przestrzeni, jednak „gdzie indziej”. Ci, którzy będą chcieli ją znaleźć, na pewno im się to uda.

Dlatego nagrywam ten manifest, bo nie mojej zgody na takie zachowanie, nie ma mojej zgody na taki świat. Ja wiem, że on sobie funkcjonuje i że będzie miał się świetnie, ale na pewno nie będę zasilać go swoją osobą. Powrócę do tej uroczej, momentami strasznej, przestrzeni instagramowej, na pewno. Ale gdzie indziej. A jeżeli będziecie chcieli mnie znaleźć, to znajdziecie. Szanowni państwo, żegnam się serdecznie. Najpiękniej dziękuję, pozdrawiam wszystkich, a w trudnych chwilach pamiętajcie, że jest tylko jeden słuszny głos – głos waszego serca. Nie wątpcie w te głos – zakończyła.

Aleksandra Domańska odchodzi z Instagrama

Aleksandra Domańska nie dostała roli w serialu/fot. Instagram/aleksandra.domanska

ZOBACZ TEŻ:

Aleksandra Domańska postawiła na BARDZO krótkie cięcie. Fani: „Brawo brawo brawo! Wyglądasz cudnie!”

Ma dość smukłych influencerek, które mówią o samoakceptacji. Pokazała wymowne zdjęcia

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA