Aleksandra Domańska, polska aktorka, potwierdziła, że jest w ciąży. Plotki na ten temat pojawiały się od kilku miesięcy, jednak ona milczała na ten temat.

Aleksandra Domańska jest w CIĄŻY?

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę

Aleksandra Domańska nie dodała specjalnego zdjęcia czy wpisu z informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to „przy okazji”. Poprosiła o pomoc swoich obserwatorów, że względu na swój dziwny stan, brak kreatywności i weny. Na koniec zapytała „czy może ciąża ma to do siebie”.

Nie mam nic do powiedzenia. Nic. Zero. Zero weny. Zero kreatywności. Naaaadaaaaa. Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając aż ten moment minie. No bo minie myślałam wtedy, MINIE. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam więc przyszedł czas. Ale LUDZIE JEDYNI ON NIE MIJA!!!!!!!! TERAZ? Teraz myśle sobie what the kur*a f*ck. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej.

Aleksandra Domańska kończy z Instagramem. Żegna się nagim zdjęciem

 

Obserwatorki i koleżanki szybko pospieszyły z odpowiedzią. Głos zabrały m.in. Lara Gessler i Aleksandra Hamkało, które same niedawno zostały mamami. Wiele osób potwierdza, że ciąża może mieć wpływ na to, jak aktorka się czuje.

Pozostaje pogratulować!

 

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

scena z: Aleksandra Domańska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksandra Domańska

scena z: Aleksandra Domańska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA