Aleksandra Domańska przez bardzo długi czas nie chciała zdradzać płci oraz imienia swojego dziecka, jedynie odpowiadając zdawkowo, że imię, które mu nadała jest neutralne płciowo. Kilka miesięcy po zostaniu mamą zmieniła jednak zdanie i przyznała się do płci swojego dziecka, które okazało się synkiem oraz zdradziła jego imię – Ariel.

Aleksandra Domańska W KOŃCU zdradziła imię swojego dziecka! Jest NEUTRALNE płciowo

Aleksandra Domańska tłumaczy się z wyboru imienia dla syna. Zdradziła co ją zainspirowało

Teraz Domańska postanowiła wytłumaczyć się z wyboru imienia oraz palącej wszystkich kwestii „gender neutral” wokół imienia – padło pytanie, czy również w duchu neutralności płciowej aktorka planuje wychowywać syna i na czym tak naprawdę polega taki wychów. Domańska jednak szybko doprecyzowała:

Wyjaśniłam, że wybrałam imię, które aktualnie jest gender neutral, ale oryginalnie, historycznie imię Ariel jest imieniem męskim. Co do wychowania gender neutral – nie znam się na tym i nie stosuję. Jeśli mój syneczek, dziedzic Ariel, zdecyduje sobie później inaczej – proszę bardzo.

Będąc już w temacie imienia swojego dziecka, postanowiła zdradzić skąd w ogóle pomysł na imię Ariel i opowiedziała fanom kryjącą się za nim historię:

Byłam sobie na Goa podczas jednej z moich samotnych podróży i ostatniego dnia nakupowałam bardzo dużo materiałów indyjskich – zaczęła. Poszłam na pocztę, żeby sobie je wysłać do domu, a przede mną stała zachwycająca para – mężczyzna i kobieta. On nadawał paczkę i musiał się podpisać. No i podpisał się… imieniem Ariel. Wtedy wszystko się zatrzęsło, po prostu zwaliło mnie z nóg. Uznałam to za absolutnie najpiękniejsze męskie imię na świecie – wyznała podekscytowana, po czym kontynuowała – Rok później na weselu moich przyjaciół, gdy byłam już w ciąży, nagle usłyszałam imię Ariel. Tej samej nocy ktoś trzy razy powiedział do kelnera Ariel, choć wcale nie miał tak na imię. Potem zaczęłam googlować znaczenie tego imienia, archanioła Ariela i wszystko mi się zgadzało. Więc Ariel, mój duszek najsłodszy na świecie, sam wybrał sobie to imię i dawał mi o tym znać.

Porywająca historia?

IG: domanska_naprawde

IG: domanska_naprawde

IG: domanska_naprawde

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

 

Aleksandra Domańska OSTRO KRYTYKUJE Marcina Hakiela! „Gość zdradza prywatne sprawy kobiety, która jest matką jego dzieci”

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

scena z: Aleksandra Domańska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Aleksandra Domańska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

„Chciałam nadać sobie tytuł pierwszej naiwniaczki” – Ola Domańska z dystansem pokazuje figurę po ciąży