Aleksandra Domańska została mamą. Aktorka pokazała na Instagramie czarno-białe zdjęcie z dzieckiem i opatrzyła je emocjonalnym wpisem.

Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuch i zdjęcie z PARTNEREM

Aleksandra Domańska urodziła

Aleksandra Domańska długo nie potwierdzała plotek o ciąży, które pojawiały się już w kwietniu. W końcu jednak w jednym z wpisów przyznała, że spodziewa się dziecka narzekając na brak weny twórczej.

Aleksandra Domańska potwierdziła CIĄŻĘ!

Dziewczynka jest już na świecie. Na profilu aktorki znanej m.in. z serialu „O mnie się nie martw” pojawiło się zdjęcie z córką, którą karmi piersią.

Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie- nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna. Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną (…)

Gratulujemy!

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA

scena z: Aleksandra Domańska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksandra Domańska na ściance

Aleksandra Domańska/fot. AKPA