Edyta Górniak w 2009 roku rozstała się z mężem Dariuszem Krupą, z którym doczekała się syna Allana. Dziś Edyta i Allan nie utrzymują kontaktu z Dariuszem, który niedawno wyszedł z więzienia, a zamiast tego skupiają się na swoim życiu i karierach.

Allan stawia pierwsze kroki w przemyśle muzycznym jako raper „Enso” i wydał już kawałki takie jak „Lambada”, „Wow” czy „Dżentelmen”. Jego kariera nabrała tempa, gdy na sylwestra wystąpił u boku swojej mamy, Edyty Górniak. Obecnie Allan coraz częściej pojawia się w klubach, gdzie gra koncerty, a jego stawki zwalają z nóg:

Stawka Allana za DJ set w klubie zaczyna się od siedmiu tys. zł. Gra minimum dwie godziny, ale kluby zazwyczaj chcą, by Allan występował u nich całą noc. To też wchodzi bez problemu w grę – przekazał informator w rozmowie z Plotkiem.

Allan Krupa zdał egzamin na prawo jazdy. Towarzyszyła mu ukochana (ZDJĘCIA)

Allan Krupa zmienił kolor włosów. Zszokowana Edyta Górniak komentuje

Teraz Allan „Enso” Krupa postanowił również zerwać z wizerunkiem grzecznego chłopca i postawił na ostrą, włosową metamorfozę utleniając włosy na platynowy blond. Efektem pochwaliła się zaskoczona Edyta Górniak na Instagramie, która o zmianie dowiedziała się, gdy rozmawiała z synem na kamerce:

Aha. No to się dowiedziałam… – napisała, publikujac zdjęcie Allana z nową fryzurą.

Następnie wciąż zszokowana metamorfozą dodała:

Kotek w dokumentach cię nie poznają

Jak wam się podoba Allan w nowym wydaniu?

IG: edytagorniak

edytagorniak

IG: ensosynu

IG: ensosynu

IG: ensosynu

IG: ensosynu

IG: ensosynu

TYLKO U NAS! Jasnowidz przepowiedział, że Allana czeka konflikt z prawem. Edyta Górniak KOMENTUJE!

pasekkozak