Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny znają się od lat i często pracują ze sobą. Tak było trzy lata temu, kiedy razem nagrali piosenkę „Tej historii bieg” z płyty artystki. Teraz wrócili do współpracy przy okazji nowej piosenki pt. „Miłość”.

Majka Jeżowska współpracuje z Andrzejem Piasecznym

Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak szczerze mówi, że nagrał piosenkę o „nim”

To przebój z niedawno wydanej płyty Andrzeja, do którego muzykę skomponowała Majka. Właśnie ta piosenka zrobiła największe zamieszanie w ostatnim czasie. Piosenkarz zrobił coming out i jej tekst jest właśnie o nim, że czuje miłość do mężczyzny. Już się nie boi tej prawdy, bo każdy może kochać, jak chce. Poza tym nie liczy na współpracę z TVP. Płyta 50/50 jest nowym etapem w życiu artysty.

Kilka dni temu piosenkarz z Majką Jeżowską nagrał klip do tego utworu w Krakowie. Jest piękny klimat, wspaniałe zdjęcia, ale zaszokuje wszystkich jeden fakt – po raz pierwszy zobaczymy całujących się facetów w polskim teledysku. Chociaż wczoraj mogliśmy zobaczyć podobną sytuację na festiwalu Polsatu w Sopocie w wykonaniu członków zespołu Maneskin.

Andrzej Piaseczny pokazał swój dom. „Ale wściekły róż masakra”

Zobaczcie, jak to wygląda w ostatnim klipie Andrzeja Piasecznego. Teledysk dostępny  również z wersją polskiego języka migowego.