Majka Jeżowska po raz pierwszy spędziła święta ze swoją synową, Sophie. Syn piosenkarki, Wojtek wziął ślub podczas tegorocznych wakacji, ale z powodu obostrzeń wesele musiało być mocno okrojone.

Święta Bożego Narodzenia u Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska znowu zaskoczyła. Zobacz jej najnowszy klip (WIDEO)

Majka Jeżowska przez ostatnie lata w okresie przedświątecznym była bardzo zajęta: występowała na koncertach dla dzieci i dorosłych. Z tego powodu nie organizowała Wigilii dla bliskich. Zdradza, że zazwyczaj jechała na święta do swojej siostry Basi do Nowego Sącza, albo wpadała do przyjaciół.

Tym razem postanowiła zorganizować Wigilię u siebie w warszawskim mieszkaniu:

Wreszcie mam czas, żeby zrobić ulubioną sałatkę ze śledziem Wojtka czy grzyby w cieście, które wszyscy moi bliscy uwielbiają. Tegoroczne święta spędzimy w mniejszym gronie. Oprócz Wojtka i Sophie będą też rodzice mojej synowej z jej siostrą – mówi Majka

HOT! Majka Jeżowska w bikini wygląda jak prawdziwa PETARDA. „Najlepsze nogi szołbizu”

Na tę uroczystość każdy przynosi swoje przygotowane albo kupione w lokalnych restauracjach dania regionalne:

Pochodzę ze Śląska, więc moja mama przygotuje karpia, pierogi z kapustą i grzybami, kutię, makówki. Siostra jest weganką, więc zamawia pasztet z suszonych śliwek czy boczniak a’la śledź z cebulką – zdradza Sophie Kula- Jeżowska, która pracuje jako stylistka.

Majka cieszy się, że jej syn odnalazł szczęście u boku swojej żony, a artystka zyskała nową rodzinę. Teraz tylko czeka na jej powiększenie. Można zauważyć, że Sophie Kula- Jeżowska bardzo dobrze dogaduje się z teściową.

Posłuchajcie też piosenek świątecznych w wykonaniu Majki

Majka Jeżowska nie pozwoli dzieciom na nudę. Wymyśliła SPECJALNY projekt

Ślub syna Majki Jeżowskiej. Fot. Instagram