Od kilku lat coraz więcej artystów narzeka na głodowe emerytury między innymi Krzysztof Cugowski, Maryla Rodowicz, Małgorzata Potocka, czy Teresa Lipowska. Wielu z nich nie może cieszyć się spokojnym życie emerytalnym, tylko do dziś muszą występować na scenie mimo podeszłego wieku. Ich świadczenia emerytalne wynoszą od 600 do 1,6 tys. zł.

Majka Jeżowska miała w tym roku wyjątkowe święta. Wszystko przez synową

Majka Jeżowska dostaje marną emeryturę

Do tego grona należy również Majka Jeżowska, która tworzyła niegdyś znane wszystkim dzieciom piosenki. Od 3 lat pobiera emeryturę, która także jest wręcz „głodowa”. W rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską w podcaście „Wprost Przeciwnie” zdradziła, ile dostaje co miesiąc świadczenia z ZUSu.

Tylko żeby potem nie było, że narzekam. Bo ja wiem, że taką miałam dostać, ponieważ nigdy nie pracowałam dla nikogo. Nigdy nie byłam zatrudniona na żadnym etacie. Należy mi się emerytura za to, że urodziłam dziecko i że studiowałam. Emerytura wynosi niecały tysiąc złotych – wyjawiła gwiazda.

OBURZONA Majka Jeżowska dementuje plotki na swój temat! Wydała OŚWIADCZENIE

Jeżowska jest świadoma swojego losu, dlatego do dziś pracuje i nie zamierza przestawać. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w filmie „Pokoleniu Ikea”, w którym zagrała mamę głównego bohatera.

Magdalena Cielecka wpiera Bartosza Gelnera podczas premiery filmu „Pokolenie Ikea”

Majka Jeżowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Majka Jeżowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Majka Jeżowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA