Andziaks jest jedną z najpopularniejszych influencerek w kraju. Od lat prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje swoje bogate życie. Chociaż internauci często jej zarzucają promowanie próżności i konsumpcjonizmu cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Andziaks i Luka kupili dom!

Andziaks pokłóciła się z teściową

Andziaks i Luka dwa lata temu powitali na świecie córeczkę Charlotte. Z kolei w lipcu tego roku zorganizowali najgłośniejsze wesele w tym kraju. Po ślubie para kupiła piękną willę, którą pochwalili się całkiem niedawno na swoich kanałach YouTube.

Film ze ślubu Andziaks i Luki! Nie mogliśmy powstrzymać łez

Teraz Luka odpowiedział na kilka pytań od fanów w najnowszym filmie na YouTubie. Jedno z nich dotyczyło relacji Andziaks z jego mamą: „Czy moja mama pokłóciła się z Angeliką?”.

Jak Angelika wchodziła do mnie, rodziny, to moja mama była raczej dobrze nastawiona. Od początku mama była z otwartymi rękami. Nawet jak było drugie, trzecie spotkanie, to moja mama zawołała swoje przyjaciółki na imprezkę, żeby poznały Angelikę i od razu przeszły na „ty” –  wspomina.

OMG! Andziaks i Luka pojawią się w popularnym telewizyjnym show?

Okazuje się, że Andziaks przez kilka miesięcy nie rozmawiała z teściową:

Ale miały w swoim życiu kilka… – bo to są gwiazdy w swoim domu – nigdy nie poszło o coś poważnego, ale jednak było coś takiego, że jak jedna miała swoją racje, to ta druga „racja była mojsza niż twojsza”. Były takie starcia i nawet kilka miesięcy się do siebie nie odzywały. To też nie była mega spina, ale jedna z drugą poczuły się urażone i się nie odzywały. Łatwiej się nie odzywać, kiedy się nie mieszka ze sobą, ale później same doszły do wniosku, że trzeba zakopać topór wojenny – wyznał Luka.

scena z: Andziaks, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

 

IG: andziaks