Aneta Glam-Kurp to jedna z bohaterek programu „Żony Miami” oraz życiowa patnerka jednego z najbogatszych mieszkańców Miami – George’a Wallnera. Celebrytka raz na jakiś czas pojawia się w polskim show-biznesie, a niedawno wzięła udział w nowym reality-show „Królowa przetrwania”. Od pewnego czasu jest o niej głośno również ze względu na konflikt z Caroline Derpieński.

Aneta Glam opowiedziała o udziale w nowym programie. „Zostałam wywieziona do dżungli”

Aneta Glam wystąpiła w rumuńskiej komedii kryminalnej

Teraz okazuje się, że Glam na również na koncie debiut na wielkim ekranie, choć niestety nie tym hollywoodzkim. Celebrytka wystąpiła w rumuńskiej komedii kryminalnej „Miami Bici” wyprodukowanej przez Netflixa w 2020 roku. Wcieliła się tam w niejaką Svetlane – niebezpieczną ale i uwodzicielską blond piękność uzbrojoną w lateksowy kostium i pejcz. W jednej ze scen dwaj główni bohaterowie filmu trafiają do luksusowej willi w Miami, gdzie na łózku czeka na nich Svetlana. Szybko okazuje się, że mężczyźni nie mają co liczyć na igraszki – zamiast tego Svetlana wyciąga broń i rozkazuje obydwojgu, by zabawiali się z trzecim mężczyzną.

Choć Aneta uzbrojona w pistolet, groźną minę i seksowny strój niewątpliwie kusi, by obejrzeć rumuńskie dzieło, oceny na Filmwebie (5/10) jasno wskazują, że nie jest to kino górnych lotów. Skusicie się mimo to?

Caroline Derpieński chwali się POŻYCZONYM Rolls-Roycem?! Aneta Glam ją DEMASKUJE

fot. YouTube

fot. YouTube

fot. YouTube