Pod koniec roku na platformie Player i w TVN7 będzie emitowane nowe reality show „Królowa przetrwania”. W zapowiedzi programu czytamy, że w show weźmie udział „12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality”.

Krzysztof Stanowski o udziale Natalii Janoszek w nowym show. „Powinno się jej przyznać ten tytuł z góry”

Aneta Glam opowiedziała o udziale w nowym programie

W nowym programie rozrywkowym będziemy mogli zobaczyć przede wszystkim wzbudzającą wiele kontrowersji, Natalię Janoszek. To jednak nie wszystko, bo w telewizyjnym show pojawi się również Aneta Glam, która słynie z programu „Żony Miami”. Ostatnio zrobiło się o niej głośno podczas afery między nią, a Caroline Derpieński.

Agata i Piotr Rubikowie na imprezie Halloween w Miami. Caroline Derpieński zabrakło!

Wsród uczestniczek pojawiły się kobiety z różnymi stylami życia oraz zasadami, jednak wszystkie łączy show-biznes. Sama Aneta Glam przyznała, że dziewczyny miały, tak wyraziste charaktery, że nie raz ciężko było im się porozumieć. Celebrytka zapowiedziała, że w programie zobaczymy napewno wiele dram.

Byłam w towarzystwie dziewczyn o bardzo silnych osobowościach, działo się między nami dużo rzeczy i wiele było dram, także zapraszam do oglądania. – powiedziała celebrytka na Instagramie

Pokaz mody Caroline Derpieński, hit czy kit? Aneta Glam oskarża celebrytkę o oszustwo

Dodała również, że udział w takim show nie był dla niej łatwy, a same warunki przysporzyły jej wiele kłopotu.

Zostałam wywieziona do dżungli, bez internetu, bez telefonu i byłam poddawana próbom przetrwania. Sprawdzono moje umiejętności życia w bardzo prymitywnych warunkach. – wyznaje Aneta Glam

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik