Aneta Glam-Kurp to jedna z bohaterek programu „Żony Miami” oraz życiowa patnerka jednego z najbogatszych mieszkańców Miami – George’a Wallnera. Celebrytka raz na jakiś czas pojawia się w polskim show-biznesie, a niedawno wzięła udział w nowym reality-show „Królowa przetrwania”. Od pewnego czasu jest o niej głośno również ze względu na konflikt z Caroline Derpieński. Na co dzień 50-letnia celebrytka prowadzi bajkowe życie w Miami, gdzie nie może narzekać na finanse i jest w stanie spełnić każdą swoją zachciankę i fanaberię, niezależnie od ceny. Jakiś czas temu ogłosiła, że zamierza spełnić swoje największe życiowe marzenie i w 2026 roku weźmie udział w kosmicznej wyprawie, która okrąży księżyc.

Aneta Glam ŻAŁUJE operacji plastycznych! „Nie mogę doczekać, aż się postarzeję i zbrzydnę”

Aneta Glam wspomina trudne dzieciństwo. Wychowała się w biedzie, bez ojca

Teraz Aneta pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie w trakcie rozmowy powróciła wspomnieniami do swojego dzieciństwa. Choć dziś 50-latka opływa w luksusy, nie zawsze tak było.

Celebrytka pochodzi z niewielkiej miejscowości w województwie opolskim. Wychowała się w biednej rodzinie, a jej rodzice rozwiedli się, gdy ta miała zaledwie 11 lat. Przez jakiś czas jako dziewczynka mieszkała z dziadkami, którym trudno było wiązać koniec z końcem:

Ja się wychowałam w takich czasach, że nawet telewizora żeśmy nie mieli. Ja się wychowałam w biedzie i w trudnych sytuacjach, wychowałam się bez taty, także nauczyłam się takiej niezależności, ponieważ jestem też jedynaczką, także tylko z mamą. I do dzisiaj tak mam, że nie potrzebuje jakiegoś tam towarzystwa i wsparcia, radzę sobie świetnie sama w wielu sytuacjach.

Jednocześnie podkreśliła, że mimo trudnej sytuacji finansowej, dobrze wspomina dzieciństwo, a ciężkie czasy nauczyły ją prawdziwych wartości w życiu:

Miałam cudowne dzieciństwo, takie naturalne, takie zwyczajne. Nauczyłam się prawdziwych walorów. Wychowałam się na takich prawdziwych, prostych walorach i dlatego mam je do dzisiaj i są dla mnie najważniejsze. To jest rodzina, natura, takie przyziemne rzeczy. A to co mam teraz, te wszystkie luksusy i wygody to jest taka czeresienka na torciku.

Na koniec Glam przyznała, że wciąż ma świetny kontakt ze swoją mamą, która jest dla niej jak najlepsza przyjaciółka:

Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką, mogę zawsze na nią liczyć. Teraz jak tu jestem ona jest u mnie w domu i opiekuje się moimi siedemnastoma kotami. Również George wraca ze swojej podróży na Hawajach i przyleci do Miami trzy dni wcześniej niż ja, więc mama będzie dla niego gotować i mnie zastąpi na kilka dni. Gotuje mu polskie potrawy.

Aneta Glam leci W KOSMOS za KOSMICZNĄ kwotę! Pokazała przygotowania

Aneta Glam wystąpiła w filmie Netflixa! Zagrała uwodzicielkę z pejczem (FOTO)

pasekkozak

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

Agata Rubik, Aneta Glam, Agata Arakel, IG:agata_rubik

scena z: Aneta Glam-Kurp, SK:, , Królowa Przetrwania – pokaz prasowy nowego reality show Playera i TVN7, fot. Baranowski Michał/AKPA