Arsen Śliwiński i Angela Dańczak odpadli przed samym finałem. Ku zdziwieniu widzów, zdecydowali dać sobie szanse po programie, chociaż nie wróżono im przyszłości.

Arsen Śliwiński i Angela Dańczak się rozstali

Angela i Arsen są OFICJALNIE razem. Zaprosili paparazzi do swojego domu (ZDJĘCIA)

Arsen Śliwiński i Angela Dańczak dopiero miesiąc po wyjściu z programu „Love island. Wyspa miłości” oświadczyli, że oficjalnie są razem. Jednak ta przygoda nie trwała długo.

Dzisiaj powiadomili fanów, że się rozstali. Nie był to jednak ckliwy post na Instagramie, a jedynie relacja na instastory.

Coś się kończy, coś zaczyna… Nasz związek z Angelą się zakończył. Mamy wiele wspaniałych wspomnień i chwil, które zostaną z nami na zawsze. Nie mamy do siebie złej krwi i nadal będziemy mieć kontakt na stopie koleżeńskiej. Abstrahując od sytuacji, jest mi po prostu przykro, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Dziękuję wszystkim, którzy w nas wierzyli i kibicowali. Nie chcemy wdawać się w szczegóły tego, co się stało, więc mam nadzieję, że to uszanujecie – napisał Arsen na Instagramie.

Wiecie, że Arsen z „Love Island” jest uznanym SPORTOWCEM? Na koncie ma wiele medali

Z kolei Angela napisała na instastory, że nie mają do siebie urazy, szanują się i zawsze podadzą sobie pomocną dłoń. Tłumaczy, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a dzięki temu ma kolejne życiowe doświadczenie.

Niezmiennie bardzo go lubię, uważam, że jest bardzo wartościowym facetem, ale to nie nasz czas i okoliczności. Nie będę wchodzić w szczegóły, bo są to sprawy prywatne, które zostawiamy dla siebie, bo i tak już wystarczająco wystawiliśmy swoje życie pod publikę. Jest mi bardzo przykro, ale z drugiej strony czuje, że dzięki tej sytuacji zrobimy miejsce na wydarzenia i ludzi bardziej kompatybilnych – tłumaczy Angela.

Usunęli wszystkie swoje wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych.