Stella Staniszewska i Piotr Szczurek przynieśli najwięcej emocji w programie „Love Island. Wyspa miłości”. Internauci szeroko komentowali ich związek. Uważali, że Piotr jest toksyczny i przytłacza Stellę. Natomiast para razem wytrwała cały program.

Stella Staniszewska i Piotr Szczurek się rozstali

Kim jest Stella z „Love Island”? Widzowie komentują: „Uciekaj od niego”

Teraz okazuje się, że związek Stelli i Piotra nie przetrwał. Po półtora miesiąca od zakończenia „Love Island. Wyspa miłości” postanowili się rozstać. Nagrali wspólnie oświadczenie, w którym tłumaczą, że nie zbudują wspólnie przyszłości:

Pomimo tego, że nie jest to łatwa dla nas sytuacja, wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki, i chcemy być wobec was szczerzy. Zresztą tak, jak byliśmy w programie. Nie raz były między nami różne tarcia i nie zamiataliśmy tego pod dywan. Zresztą tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia, czasem trzeba włożyć więcej pracy żeby coś funkcjonowało. My tą pracę wkładaliśmy w programie i szczególnie po programie. Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, no ale życie to nie bajka – powiedział Piotr.

Caroline i Mateusz przyłapani na lotnisku. Lecą na wakacje (ZDJĘCIA)

Stella zapewnia, że będą utrzymywać ze sobą kontakt i się wspierać:

Dlatego oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać – dodała Stella.

Angela z „Love Island” przyznała się, że jednego z uczestników znała przed programem