Arsen Śliwiński to nowy uczestnik programu „Love Island”. Wszedł do willi trzy tygodnie temu i wybawił Anię. Przy następnym parowaniu postawił na Angelę i do dzisiaj próbuje stworzyć z nią związek. Mimo że będąc w CasaAmor, podrywał inne dziewczyny.

Kim jest Arsen Śliwiński?

Maciej Dąbrowski w programie „Love Island” nazwał ją fałszywą i dwulicową. Teraz daje mu drugą szansę

Jednak mało kto wie, ale Arsen Śliwiński jest uznanym sportowcem. Na Wikipedii czytamy, że jest trzykrotnym srebrnym medalistą mistrzostw świata, dwukrotnym brązowym medalistą mistrzostw Europy i pięciokrotnym mistrzem Polski w kajakarstwie – specjalizuje się w kanadyjkach.

 My, kajakarze, jesteśmy w treningu przez 11 miesięcy w roku (…) Na pewno polecę odpocząć na Majorkę oraz wybiorę się odwiedzić rodzinę na Ukrainie. Ale nie zamierzam też zbyt długo całkowicie odpoczywać, bo potem czekałby mnie trudny powrót do rzeczywistości. Całkowicie odcinam się od treningów jedynie na tydzień lub półtorej. By nadal myśleć o startach na najwyższym poziomie, muszę bowiem cały czas utrzymywać ciało w odpowiedniej formie – mówił trzy lata temu w wywiadzie dla nto.pl.

Tata Arsena również jest wybitnym sportowcem. Michał Śliwiński jest kajakarzem i specjalizuje się w konkurencjach sprinterskich. W związku z tym, że urodził się w ZSRR, reprezentował Związek Radziecki i Wspólnotę Niepodległych Państw, Ukrainę i Polskę.

Kim jest Stella z „Love Island”? Widzowie komentują: „Uciekaj od niego”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Arsen Śliwiński (@arsen_l7)

Alicja z „Love island” zdradziła nam, czy jest w związku z Dominikiem! (WIDEO)

Angela i Arsen Fot. Instagram/Loveisland

Angela i Arsen Fot. Instagram/Loveisland

Angela i Arsen Fot. Instagram/Loveisland

Arsen Śliwiński. Fot. Instagram/Arsen Śliwiński

Arsen Śliwiński. Fot. Instagram/Arsen Śliwiński