Podczas wywiadu, jakiego udzieliła w Cannes, Angelina Jolie wyznała, że planuje mieć jeszcze więcej dzieci.
Aktorka została spytana o to, czy rozważyłaby poród w Skandynawii. Oto, co odpowiedziała:
“Może nie tym razem, ale będzie więcej dzieci. Znacie mnie.\”
Jak myślicie, na ilu pociechach stanie?
więcej więcej i więcej
Ja stawiam na 15- 50.Niech założą przedszkole.
i bardzo dobrze:))dopoki moze i chce to dlaczego nie:))pozdrowi0nka :***
Uważam, że Angie to jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Jest seksowna, ma oginalną urodę i przede wszystkim przepiękny uśmiech, który ją po prostu rozświetla. I do tego nie jest egoistką, potrafi dzielić się miłością ze swoimi dziećmi.
A bo to jakaś nowina? W niejednym wywiadzie zapewniała,że będzie miała ok. ósemki dzieci.
spora gromadka się szykuje… ;P
moim zdaniem na 9…ale kto ich tam wie…
podziwiam ją!!!!:):D
Brad kiedyś powiedział, że chcą mieć drużynę piłkarską więc myśle że coś koło 11 dzieci będą mieć, ale jeżeli mają warunki to niech mają ich jak najwiękcej i zapewnią im szczęśliwy dom MaDdOx RuLeZ ;*;*<3<3
jak ma kase żeby je utrzymac, to niech sobie rodzi i adoptuje
10 przynajmniej xP
ale pomyslcie jak sie zestarzeja jaka beda duza rodzina. jak sie beda cieszyc gdy ich dzieci odwiedza ich z wnuczkami jak sie wszyscy spotkaja ile to bedzie radosci. i adoptujac inne dzieci tez im daja szczescie dom i rodzine jezeli maja na to warunki to dlaczego nie moga sobie na to pozwolic. a nianki to nie sa tylko dla bogadych niektore przecietne rodziny tez z tego korzystaja
ale będzie miała potem z nimi problemy…
DO KAŻDEGO NIAŃKA, WIELKA SZTUKA…..
Mnoży się, bo ją stać na armię nianiek, pań do sprzątania, prywatnych kucharzy i ochronę, która jest to wszystko w stanie ogarnąć. To żadna filozofia. Trzeba podziwiać te rodziny, które sobie radzą bez nadmiaru pieniędzy i /lub pomocy państwa, gdzie tylko matka i ojciec poświęcają czas, a nie jacyś wynajęci, obcy ludzie. Angie ma takiego fioła, jak inni posiadający po kilkanaście psów, kotów, to nic innego, jak hobby, a skutki (katastrofalne) dla tych dzieci będzie można ocenić dopiero za kilka-kilkanaście lat, a sukcesem będzie już to, że się nie zaćpają, nie zachlają i nie będą kręcić i handlować prywatnymi filmami porno, jak to robi wiele rozpuszczonych dzieci hollywoodzkich gwiazd.
A niech się rozmnażają 🙂
nie powiedziała, czy bilogicznych, czy adoptowanych….Ciężko by jej było urodzić w Skandynawii adoptowane dziecko, pajacu:)
Mam tylko dwoje dzieci-a co 2 dni tyle prania, prasowania itd.Ona nie ma pojęcia co to znaczy być z dziećmi 24 godziny na dobę i robić wszystko dla swych pociech.ewa
Brawo!!! Chociaż 1 normalna para, która ma wjęcej niż 2 rozpuszczonych bachorów 🙂 Ja życzę im jak najwięcej dzieci, a to czy biologicznych, czy adoptowanych, nie ma żadnego znaczenia 😉
gość, 21-05-08, 10:04 napisał(a):nie powiedziała, czy bilogicznych, czy adoptowanych….a co za różnica – i te i te wymagają takiej samej opieki troski, a przede wszystkim poświęcenia uwagi i CZASU !!!!!!!
nie powiedziała, czy bilogicznych, czy adoptowanych….
Jak myślicie, na ilu pociechach stanie?Aż uzbiera sobie drużynę piłkarską:)
Kotek w Butkach, 21-05-08, 08:35 napisał(a):kate_nicole, 21-05-08, 00:44 napisał(a):Martyna, ale jacy oni zmęczeni będą oni myslą nad swoim zdrowiem ?!a od czego jest cała załoga nianiek? 😉 im więcej dzieci, tym mniej SWOJEJ uwagi będą mogli im poświęcić, więc to wcale nie jest taki cudowny pomysłTaki typ człowieka. Oni chyba nigdy nie będą myśleć bardziej o sobie niż o dzieciach. Widać, że te dzieciaki są po prostu ich szczęściem, poświęcają im się najbardziej jak mogą. Wątpię, czy jeśli przybędzie ich “trochę” to coś się zmieni. niezalogowana Martyna
taaa najlepiej naprodukowac dzieci,którymi i tak będą się zajmować nianie,a w dodatku z ukradzionym innej kobiecie mężem, ładnie nie ma co!!
ja myślę że ona troche powinna teraz skupić się na sobie i na tych dzieciaczkach jeszcze nie narodzonych a nie myśleć o kolejnych jeszcze !! na zbliżeniach twarzy (na fotach i w TV ) widać że jest bardzo wyniszczona przemęczona, oczy popuchnięte twarz strasznie sucha mizerna, te soczysta usta przestały być ponętne … ;( niech teraz zadba o siebie !!
gość, 21-05-08, 08:10 napisał(a):juz mam dosc tego jej obnoszenia sie z dziecmi, adoptuje,rodzi,i co zajmuje sie sama nimi wszystkimi ciagle?wszystko na pokaz,nawet dzieci.niewiem jak tak mozna.No tak.. Bo Ty bys na pewno nie dała rady.I żal Cie skręca, bo gwiazda- a może.
jesli jest na silach tyle dzieci wychowac to spoko. kase i tak ma na ich utrzymanie. fajnie by bylo gdyby adoptowala jakies dziecko jeszcze. uszczesliwila by je 🙂
gość, 21-05-08, 07:57 napisał(a):i to jest godne podziwu, rodzi/adoptuje dzieci i się nimi zajmuje, całkowicie poświęca. nie to co inne gwiazdy, sprzedają dzieci do gazet kiedy są one jeszcze tylko płodem ;/ a potem nie mogą wytrzymać z jednym dzieckiem..zgadzam się
sorry 6 nie 5:P
kate_nicole, 21-05-08, 00:44 napisał(a):Martyna, ale jacy oni zmęczeni będą oni myslą nad swoim zdrowiem ?!a od czego jest cała załoga nianiek? 😉 im więcej dzieci, tym mniej SWOJEJ uwagi będą mogli im poświęcić, więc to wcale nie jest taki cudowny pomysł
juz mam dosc tego jej obnoszenia sie z dziecmi, adoptuje,rodzi,i co zajmuje sie sama nimi wszystkimi ciagle?wszystko na pokaz,nawet dzieci.niewiem jak tak mozna.
wszystko fajnie ale tak nie mozna. nic do niej nie mam ale 5 to juz i tak duzo i nie chodzi o kase ba ta przeciez maja tylko o czas i uwage dla dzieci, ktore potrzebuja rodzicow a oni sa aktorami wiec to nie takie łatwe. poza tym teraz kiedy sa jeszcze male to spoko ale tak jak to sie mowi male dzieci mały kłopot duze dzieci duzy kłopot a w tym przypadku nawet BARDZO DUŻY:)
myślę,że będzie chciała jeszcze adoptować..i moze jeszcze jedno biologiczne:P
i to jest godne podziwu, rodzi/adoptuje dzieci i się nimi zajmuje, całkowicie poświęca. nie to co inne gwiazdy, sprzedają dzieci do gazet kiedy są one jeszcze tylko płodem ;/ a potem nie mogą wytrzymać z jednym dzieckiem..
myślę, że adoptowanych i biologicznych będzie miała ok. 12 ;D 😉 pamiętam jak Madox był taaaki mały 😉
a ja obstawiam adopcje tym razem 🙂
Jeszcze więcej???
Myślę, że ta kobieta ma problemy emocjonalne, zaczęła uciekać po prostu w dzieci jako pozorne lekarstwo na problemy. A gdy ten etap przejdzie to zacznie się kolosalny kryzys w jej psychice.
myślę, ze mozecie miec rację, ale mam nadzieję, że akurat to nie jest jej faza, i ze zadnych problemow psychicznych juz nigdy wiecej miec nie bedzie.obbby
Przesadza. Im więcej dzieci, tym mniej będzie miała czasu na te, co już są…
Martyna, ale jacy oni zmęczeni będą oni myslą nad swoim zdrowiem ?!
Dobrze ,że adoptuje i rodzi i kocha swoje pociechy ,ale zgadzam się z wypowiedzia ,że “ucieka w dzieci” ,kiedyś miała fazę na cięcie się ,ćpanie i opowiadanie o miłosnych ekscesach ,teraz ma fazę na dzieci ,a niestety potwornie trudno przy tak licznej gromadce poświęcić dostatniego czasu ,każdemu dzieciakowi ,mam nadzieję ,że tylko ,że ta faza jej nie przejdzie i jak jest obecnie tak będzie dobra Matką 😉
A niech się rozmnażają! Zdrowe i ładne dzieci im wychodzą, więc dlaczego nie? 🙂