Jann Wenner, współzałożyciel magazynu Rolling Stone właśnie napisał wyjątkowy pamiętnik „Like a Rolling Stone”, który będzie miał premierę już 13 września. A w nim… wiele soczystych historii, anegdot i zabawnych/kompromitujących sytuacji z największymi gwiazdami w rolach głównych. Wenner w swoim pamiętniku pisze m.in. o Tomie Cruisie, Arnoldzie Schwarzeneggerze czy Paula Simonie. Jednak najbardziej zaskakuje news… o Angelinie Jolie.

Angelina Jolie pozywa Brada Pitta o 250 milionów dolarów

Oprócz Rolling Stone, Wenner był przez pewien czas właścicielem Us Weekly, który jest jednym z najpopularniejszych magazynów o gwiazdach w USA. Nic dziwnego, że miał do nich dostęp z pierwszej ręki:

Dostaliśmy zdjęcie, mamy dowód – pisze Wenner, Mieliśmy światową sensację, debiut Brangeliny, a news sprzedała sama Angelina.

Angelina Jolie wbiła gwóźdź do trumny małżeństwa Pitt/Aniston

W 2005 roku fotograf, z którym współpracowaliśmy, otrzymał wskazówkę, że Angelina Jolie przebywa w kurorcie na wybrzeżu Afryki z Bradem Pittem, który wtedy był jeszcze z żoną Jennifer Aniston. Nowa para, która pracowała razem nad filmem >Mr. i pani Smith< wywołała wiele plotek, że byli także parą poza ekranem, ale nic nie zostało wtedy jeszcze potwierdzone. Ale fotografowi powiedziano nie tylko, gdzie para się zatrzymała, ale także podano szczegóły dotyczące czasu ich codziennego spaceru wraz z sugestią, gdzie można ich >potajemnie< sfotografować – brzmi fragment pamiętnika „Like a Rolling Stone”.

Angelina Jolie chwali się 14-letnią córką Vivienne – podobna?

Jak widać Angelina Jolie miała ostateczne słowo w zakończeniu małżeństwa Brada Pitta z Jennifer Aniston. Pytamy się jedynie… czy ludzie nie wiedzą, że takie RZECZY zawsze prędzej, czy później zostaną wyciągnięte na powierzchnie? A to uderza w wizerunek Angeliny – samarytanki. 

Brad Pitt i Jennifer Aniston na imprezie

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. FORUM

Brad Pitt, Angelina Jolie Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Angelina Jolie Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Angelina Jolie Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum