Zapomnijmu na chwilę o aferach, które targają Pollywood i przyjrzyjmy się, jakież to plotki płyną do nas wprost zza oceanu. Chwila oddechu od afery z Vivą! i Dzień dobry TVN – czas start!

Angelina Jolie jest WŚCIEKŁA! Tak chce walczyć o Brada?

Za oceanem ulubionymi bohaterami plotek jest wciąż trójkąt Jennifer Aniston – Brad Pitt – Angelina Jolie. Kilka dni temu z łamów magazynu New Weekly! dowiedzieliśmy się, że Jennifer Aniston spodziewa się dziecka z Bradem Pittem. Teraz tabloid wymyśla kolejną bzdurę.

Według „informatora” NW Jolie jest wciąż piekielnie zazdrosna o fantastyczną relację między Jenn a Bradem. Z tego też powodu Angelina miała pewnego wieczoru w nagłym przypływie zazdrości i będąc pod wpływem wyskokowego napoju zadzwonić do Jennifer, by wygarnąć jej wszystko.

Angelina Jolie na kawie i świątecznych zakupach z najstarszymi córkami (ZDJĘCIA)

Jenn nie było w domu, włączyła się automatyczna sekretarka, na którą Jolie nagrała swój monolog. Mówiła w nim, że Jennifer nie powinna być głupia, bo Brad w ogóle się nie zmienił i – tak jak zdradzał lata temu – tak zdradza i dziś. I tak, tak – to właśnie Aniston jest dziś jego ofiarą!

Serio? Teraz czekamy na plotkę o tym, jak Jenn płacze co noc w poduszkę czekając na narodziny potomka jej i niewiernego Brada…

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba – Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Angelina Jolie, fot.  4CRNS, Bruce, JAviles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Angelina Jolie, fot.  4CRNS, Bruce, JAviles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

EXCLUSIVE: Angelina Jolie, fot. MEGA / Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE fot. MEGA / Mega Agency / Forum

©PHOTOPQR/NICE MATIN/P. Lapoirie/FORUM