Świat oszalał po tym, jak Jennifer Aniston (50 l.) i Brad Pitt (56 l.) spotkali się na gali SAG Awards. Na to czekali wszyscy fani byłego małżeństwa. Jen i Brad świetnie czuli się w swoim towarzystwie, a aktor trzymał nawet za rękę swoją byłą partnerkę.

HIT! Jennifer Aniston i Brad Pitt ZA RĘKĘ na gali SAG (ZDJĘCIA)

Brad Pitt i Jennifer Aniston na SAG Awards – Angelina Jolie wściekła

Zdjęcia roześmianych aktorów obiegły chyba cały świat. Nic dziwnego, że nie umknęły Angelinie Jolie (44 l.), która, jak można się domyślić, jest wściekła! Zwłaszcza, że po Złotych Globach również mówiło się o Jen i Bradzie, który powiedział przed kamerami, że Jen jest dobrą przyjaciółką. Angelina nie zamierza z założonymi rękami czekać na kolejne spotkania byłych kochanków, tym bardziej, że doniesienia o ich powrocie do siebie są coraz częstsze.

To video to dziś HIT INTERNETU. Reakcja Brada Pitta, gdy przemawiała Jennifer Aniston

Angelinie nie podoba się, że starsza od niej Jennifer nadal zachwyca urodą i młodym wyglądem. Postanowiła zatem zmienić swój wygląd, i jeśli wierzyć tabloidowi „NW Magazine”, wydała na to zawrotną sumę 1,4 miliona dolarów!

Angelina nie może znieść, że Jen w wieku 50 lat nadal wygląda świeżo. Robi wszystko, żeby przyćmić Jen, ale to się nie udaje – mówi informator.

Ponoć Jolie zażywa tabletki wybielające skórę, robi sobie botoks, różnego rodzaju peelingi, lifting twarzy, a także zrobiła korektę nosa.

Ona dąży do eterycznego wyglądu, ale nikt nie ma serca, żeby powiedzieć jej, że wygląda na chorą – dodaje informator.

Tak się ZMIENIŁA Zahara Jolie-Pitt. Wyrosła na modelkę!

Co prawda, Angelina nie wygląda najlepiej i faktycznie jest bardzo szczupła, ale w ostatnim czasie nie widać wielkich zmian w jej wyglądzie. Nawet jeśli zdecydowała się na poprawienie urody, to nie wydaje nam się, żeby wydała na to ponad milion dolarów! Oczywiście zabiegi upiększające nie są tanie, ale bez przesady! Myślicie, że Angelina faktycznie jest tak zdesperowana? Nam nie chce się w to wierzyć.

ZOBACZ TEŻ:

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

„5-godzinna transformacja”. Influencerka pokazała, jak szybko może zmienić się ciało

Gwiazda hitu Netflixa „Ty” przeszła drastyczną metamorfozę

Sonda

poll-violet

Angelina Jolie - piękna czy nie?

Angelina Jolie Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt/fot. Forum

Brad Pitt i Jennifer Aniston na Emmy Awards 2005/ fot. FORUM