Angelina Jolie w 2016 roku złożyła pozew rozwodowy. Powodem rozstania z Bradem Pittem miało być jego rzekome problemy z alkoholem oraz przemoc wobec dzieci. Ostatnie doniesienia w mediach sugerują, że po latach chciałaby do niego wrócić.

Angelina Jolie spotyka się z brytyjskim miliarderem? „Na pewno nie wróci do Brada”

Angelina Jolie wróci do Brada Pitta?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się w 2016 roku. Od tego czasu toczą rozwodową batalię w sądzie. Zagraniczne media nie raz zaskoczyły już szokującymi doniesieniami. Brad Pitt podobno ma romans z Jennifer Aniston, a Angelina Jolie odnalazła szczęście u boku Colina Farrella. Te plotki również musimy traktować z przymrużeniem oka. Podobno Angelina bardzo chciałaby wrócić do Brada Pitta!

Brad Pitt pierwszy raz o ROZWODZIE z Angeliną Jolie. Ma dość tej „wariatki”

 Angelina jasno wyznała Bradowi, że chce do niego wrócić. Chciałaby, żeby znów byli rodziną i nie chce nic zmieniać. Właśnie dlatego utrudnia ​​Bradowi pójście do przodu z każdym etapem rozwodu. On chce po prostu, by wszystko było już ustalone – mogło się to wydarzyć już rok temu – ale ona na to nie pozwalała – donosi źródło The Sun.

Angelina Jolie i Colin Farrell mają romans  ten dowód ma potwierdzać plotki

Relacja Brada Pitta i Angeliny Jolie jest niezwykle burzliwa. Niemniej byli bardzo zakochani i tworzyli przez wiele lat zgrany związek. Myślicie, że w plotce jest ziarno prawdy?

File photo of Brad Pitt and Jennifer Aniston at the 57th Cannes Film Festival
b37c5bda

Sonda

poll-violet

Którą aktorkę wolisz?

1
Jennifer Aniston w brązowych spodniach

Jennifer Aniston!

2

Angeline Jolie