Od rozstania z Bradem Pittem, Angelina Jolie (43 l.) była łączona z wieloma mężczyznami, ale z żadnym nie pokazała się oficjalnie. Teraz pojawiły się plotki, że romansuje z Colinem Farrellem.

Angelina Jolie na premierze filmu z dziećmi. Zahara wyrasta na prawdziwą piękność (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie i Colin Farrell mają romans?

Tabloid donosi, że między nimi wciąż jest ogromna chemia.

Minęło bardzo dużo czasu od kiedy ze sobą spali, gdy poznali na planie Alexandra w 2004 roku. Colin jest teraz zupełnie innym mężczyzną. Żyje jak porządny człowiek, udziela się charytatywnie i jest fantastycznym ojcem. Angelina zwykle dostaje to, czego chce i nie można zaprzeczyć, że jest między nimi chemia – zapewnia informator RadarOnline.

Angelina Jolie na premierze Dumbi

Angelina Jolie pojawiła się z dziećmi na premierze filmu Dumbo

Oliwy do ognia dodaje fakt, że Angelina Jolie zabrała dzieci na premierę filmu „Dumbo”, a dziwnym zbiegiem okoliczności gra tam właśnie Colin Farrell. To tylko podsyciło plotki. Aktor również zabrał tam syna ze związku z Alicją Bachledą-Curuś, Henry’ego.

Colin Farrell o synu Henryku. Nie raz udowodnił, że jest dobrym ojcem, ale nie partnerem

Angelina Jolie i Colin Farrell mieli romans w 2004 roku

W 2004 roku między Angeliną Jolie i Colinem Farrellem miało zaiskrzyć, gdy pracowali razem na planie filmu „Alexander”. W tamtym czasie aktorka w wywiadach bardzo często powtarzała, jak ważny jest dla niej seks. Colin słynie z zamiłowania do takich przygód.

 

Colin Farrell Angelina Jolie z dziećmi na premierze Dumbo